Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pentru toti rockerii pasionati de fotografie - calatorie-fotografie.forumgratuit.ro

2 posters

Go down

Pentru toti rockerii pasionati de fotografie - calatorie-fotografie.forumgratuit.ro Empty Pentru toti rockerii pasionati de fotografie - calatorie-fotografie.forumgratuit.ro

Post by lucib Sun Mar 18, 2012 8:50 pm

Dear all,

Ma bucura sa vad ca sunt multi printre voi care imi impartasesc pasiunea nu doar pentru goth metal (si in special pentru Tarja), ci si pentru fotografie...

Asa ca va invit sa vizitati (si sa va inregistrati) pe calatorie-fotografie.forumgratuit.ro , al carui redactor fondator sunt (ma vad nevoit sa renunt la a mai promova vechiul forum, al carui admin nu intelege ca munca trebuie recompensata). Sunt la un nou inceput acum, dar voi utiliza experienta acumulata pentru impartasi gandurile si impresiile despre tehnica fotografica folositoare in calatoriile voastre Smile

(profit de ocazie sa-i salut in specialpe Kuolema si The Peacekeeper, cu care am conversat pe ac. tema Smile ).
S-auzim numai de bine (si numai muzica buna)!


Last edited by lucib on Fri May 31, 2013 2:17 am; edited 1 time in total
lucib
lucib
My Little Phoenix

Number of posts : 72
Location : Cluj, RO
Registration date : 2011-11-23

http://fotografiecluj.blogspot.ro/

Back to top Go down

Pentru toti rockerii pasionati de fotografie - calatorie-fotografie.forumgratuit.ro Empty Re: Pentru toti rockerii pasionati de fotografie - calatorie-fotografie.forumgratuit.ro

Post by The Peacekeeper Thu Apr 12, 2012 6:46 am

Aaa, interesting. No recunosc ca prima mea reactie la sugestia de forum a fost: "eu nu ma bag ca sa-mi uploadez lucrari in cine stie ce server." =)) Dar suna bine.

Experiente proaste cu Nikonisti.ro =)) Iti detaliez daca e pe-un mess. Smile)))

Multumim de anunt. Very Happy

Apropo cine are un cont pe deviant art sa ne dam un watch ceva. Smile

The Peacekeeper
Boy And The Ghost

Number of posts : 153
Age : 36
Location : Bucuresti
Registration date : 2012-01-26

http://ravennightwish.deviantart.com/

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum