Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filme care urmeaza sa fie lansate

+14
doulfe
diana17rock
victor_uzum
Rain
kuolema
hartia
Suomi_Rocks
Magnolia
roxana_enache
october27
ambrozi
Kinga
MissSwan
Unia
18 posters

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Unia Fri Nov 27, 2009 7:29 pm

M-ati facut curioasa si m-am uitat la un trailer (nu ma prea omor dupa filme despre sfarsitul lumii). Dar asta pare interesant, ma duc weekend-ul asta sau marti sa il vad, e la cinema. Razz
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Rain Fri Nov 27, 2009 7:34 pm

eu m-am uitat de vreo 20 de ori la trailer-ul de 2012 si am reusit in sfarsit sa gasesc timp sa-l vad. deci luni sau marti ma duc la cinema. cu siguranta.
Rain
Rain
Minor Heaven

Number of posts : 816
Age : 29
Location : Over the hills and far away
Registration date : 2009-08-06

http://solemnhour.deviantart.com/

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Unia Sun Nov 29, 2009 5:18 pm

Tocmai m-am intors de la cinema. Razz Mi-a placut destul de mult, a meritat sa merg sa il vad si numai pentru efecte. Dar ma enerveaza cand oamenii din filme reusesc sa scape tot timpul in ultima secunda, si asta s-a intamplat cam des. Razz
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Magnolia Mon Nov 30, 2009 1:14 pm

^Asta e unul din marile clisee ale Hollywood-ului. Razz
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by kuolema Mon Nov 30, 2009 10:14 pm

e film american ,ce naiba Laughing
e normal sa scape toti cu bine Razz
kuolema
kuolema
Most Interesting

Number of posts : 1044
Age : 34
Location : Timisoara/Caransebes
Registration date : 2009-08-14

http://13blizzards.blogspot.com/

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Rain Mon Nov 30, 2009 10:20 pm

azi am fost la film. la 2012. pot sa spun ca mi-a placut destul de mult, desi m-am cam saturat de binecunoscutele faze de genul america ne salveaza, persoanjele principale scapa mereu in ultimul moment etc. efectele speciale au fost insa wow, thumb up mai ales cand explodeaza parcul yellowstone. deci per total mi-a placut. Mr. Green
Rain
Rain
Minor Heaven

Number of posts : 816
Age : 29
Location : Over the hills and far away
Registration date : 2009-08-06

http://solemnhour.deviantart.com/

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty SEX & THE CITY 2

Post by victor_uzum Thu Dec 24, 2009 2:07 pm

A aparut Trailerul la Sex & The City 2.



E un film pe care, personal, abia astept sa-l vad!...

Tarja You'll NEVER Walk Alone!...
victor_uzum
victor_uzum
Calling Grace

Number of posts : 913
Age : 44
Location : Bucharest
Registration date : 2008-12-08

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by kuolema Fri Dec 25, 2009 10:18 pm

maine ma duk la Avatar in 3d ,sper sa fie fain...va anunt cand vin acasa Very Happy
kuolema
kuolema
Most Interesting

Number of posts : 1044
Age : 34
Location : Timisoara/Caransebes
Registration date : 2009-08-14

http://13blizzards.blogspot.com/

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by hartia Fri Dec 25, 2009 10:39 pm

si eu vreau sa il vad, doar ca nu am cu cine merge acum. si singura clar nu merg Very Happy
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 33
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by kuolema Sat Dec 26, 2009 10:44 pm

ei bine mie mi-a placut....desi a fost primul meu film in 3d..nu pot sa zic ca m-a lasat atat de impresionata incat sa nu ma mai ridic de pe scaun...dar filmul in sine a fost super Razz
kuolema
kuolema
Most Interesting

Number of posts : 1044
Age : 34
Location : Timisoara/Caransebes
Registration date : 2009-08-14

http://13blizzards.blogspot.com/

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by ambrozi Fri Jan 08, 2010 10:03 pm

Wishmaster1992 wrote:L-am vazut deja... mie nu-mi place... thumb down thumb down thumb down
Nici mie
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Unia Sat Jan 09, 2010 8:26 pm

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 3429_3_1262691867


Preview: Tim Burton este recunoscut pentru adaptarile sale spectaculoase. Iata ca renumitul regizor ne ofera si o varianta a minunatei povesti scrise de Lewis Caroll. Alice este acum adolescenta, ea reintalnindu-se cu toti prietenii din copilarie. Nu lipsesc desigur Johnny Depp si Helena Bonham Carter, actorii favoriti ai lui Burton. Mr. Green
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by diana17rock Sat Jan 09, 2010 9:09 pm

Unia wrote:Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 3429_3_1262691867


Preview: Tim Burton este recunoscut pentru adaptarile sale spectaculoase. Iata ca renumitul regizor ne ofera si o varianta a minunatei povesti scrise de Lewis Caroll. Alice este acum adolescenta, ea reintalnindu-se cu toti prietenii din copilarie. Nu lipsesc desigur Johnny Depp si Helena Bonham Carter, actorii favoriti ai lui Burton. Mr. Green


vai...de-abia il astept pe asta..!! stiu ca ma uitam acum cateva luni pe niste site-uri cu filme..si am vazut ca va aparea in curand I love you
diana17rock
diana17rock
Our Great Divide

Number of posts : 584
Age : 30
Location : buzau
Registration date : 2008-12-05

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Unia Fri Jan 22, 2010 5:24 pm

Am modificat putin titlul, ca nu se potrivea niciunde filmul asta:



Pare destul de interesant. Si azi am vazut din greseala cartea la biblioteca, o sa astept sa citesc inainte sa vad filmul. Razz
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by MissSwan Tue Mar 02, 2010 10:16 pm

De-abia astept sa vad Alice in Wonderland. Presimt ca va fi senzational! bounce
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by hartia Thu Mar 04, 2010 2:01 pm

a vazut cineva "the wolf man"? parca asa ii zice. ruleaza prin cinematografe de cateva saptamani
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 33
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by doulfe Thu Mar 18, 2010 4:24 pm

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 An-education-591090l-imagine

An Education
Trei nominalizări la Oscar: Cel mai bun film, cea mai bună actriţă în rol principal (Carey Mulligan), cel mai bun scenariu adaptat

Regie: Lone Scherfig
Cu: Peter Sarsgaard, Carey Mulligan

În peisajul Angliei anilor 1960, Jenny, o elevă de 16 ani cu un viitor strălucit în faţă, este bulversată de apariţia unui bărbat rafinat şi misterios. Deşi noul ei pretendent, David (Peter Sarsgaard), este cu mult mai în vârstă, acesta se face repede plăcut de către părinţii ei rigizi şi îi dezvăluie tinerei o lume a distracţiei şi a plăcerilor. Atrasă fiind de lux, excursii romantice şi viaţa de noapte, Jenny este tentată să renunţe la visul unei educaţii la Oxford şi se dedică total relaţiei cu David. Încurajată şi de părinţi, care îşi doresc foarte mult să o vadă măritată, în final Jenny renunţă definitiv la şcoală, neştiind cât de fragilă este de fapt realitatea unei vieţi cu David.

Sursa: Cinemagia

Un subiect pe gustul meu Very Happy Alţi interesaţi?
doulfe
doulfe
Oasis

Number of posts : 314
Age : 36
Location : Leeds, Marea Britanie
Registration date : 2009-05-05

http://www.doulfe.ro

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by MissSwan Thu Mar 18, 2010 4:37 pm

N-a aparut inca in Ro? E superb, a fost preferatul meu pe sezonul asta de premii (am mai scris despre el la topicul de filme preferate)! Din pacate, si ca de obicei, premiile nu ajung aproape niciodata la cine merita cu adevarat... fighting
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by doulfe Thu Mar 18, 2010 5:48 pm

MissSwan wrote:N-a aparut inca in Ro? E superb, a fost preferatul meu pe sezonul asta de premii (am mai scris despre el la topicul de filme preferate)! Din pacate, si ca de obicei, premiile nu ajung aproape niciodata la cine merita cu adevarat... fighting

Niet, premiera e vineri Very Happy happy5
doulfe
doulfe
Oasis

Number of posts : 314
Age : 36
Location : Leeds, Marea Britanie
Registration date : 2009-05-05

http://www.doulfe.ro

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by MissSwan Thu Mar 18, 2010 5:53 pm

doulfe wrote:
MissSwan wrote:N-a aparut inca in Ro? E superb, a fost preferatul meu pe sezonul asta de premii (am mai scris despre el la topicul de filme preferate)! Din pacate, si ca de obicei, premiile nu ajung aproape niciodata la cine merita cu adevarat... fighting

Niet, premiera e vineri Very Happy happy5

In cazul asta, vizionare placuta! Am o presimtire ca iti va placea! happy3
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Magnolia Thu Mar 18, 2010 8:30 pm

Unia wrote:Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 3429_3_1262691867


Preview: Tim Burton este recunoscut pentru adaptarile sale spectaculoase. Iata ca renumitul regizor ne ofera si o varianta a minunatei povesti scrise de Lewis Caroll. Alice este acum adolescenta, ea reintalnindu-se cu toti prietenii din copilarie. Nu lipsesc desigur Johnny Depp si Helena Bonham Carter, actorii favoriti ai lui Burton. Mr. Green

jump Can't wait... giggle
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by hartia Tue Mar 23, 2010 12:43 pm

"scary movie 5" prin 2011
Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Scary1
nu ma astept sa fie cine stie ce, mai ales ca ultimele doua filme au fost ataat de predictibile.

si... un nou "nightmare on elm street". ador seria asta de filme. freddy a devenit deja un fel de "erou"... simply love it

offtopic: de unde imi pot face rost de un poster/ afis mare cu freddy? happy4
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 33
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by hartia Tue Mar 23, 2010 3:49 pm

sunt afise prin cinematografe. sunt pe faza oricum.
foarte horror nu mi se pare, dar e deja... un clasic, ca sa-i zic asa. nici eu nu stiu de ce imi plac asa mult aceste filme. nancy se straduieste cumva prea tare sa nu miste vreun muschi al fetei, iar producatorii incearca sa il faca pe freddy sa para mai degraba scarbos decat infricosator. si totusi sunt fana declarata "nightmare on elm street" yahoo
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 33
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by hartia Tue Mar 23, 2010 8:04 pm

eu zic ca merita incercat. mai ales pentru fanii genului. o sa va comunic impresiile mele dupa film. oh, i can't wait rolleyes
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 33
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by kuolema Fri Apr 02, 2010 11:51 am

Shrek 4 Very Happy ...ce? queen imi place Very Happy



si acum am vazut treiler-ul asta si pare interesant Very Happy

kuolema
kuolema
Most Interesting

Number of posts : 1044
Age : 34
Location : Timisoara/Caransebes
Registration date : 2009-08-14

http://13blizzards.blogspot.com/

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 2 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum