Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cele mai frumoase trei lucruri despre orasul vostru

+25
OceanSoul
victor_uzum
roxana_enache
SnakeCris
LadyMoon
Rain
Magnolia
serinia
diana17rock
Immortal_dark_rose
LittlePhoenix
NothingTheKiD
maria96
Suomi_Rocks
ambrozi
hartia
Black_Kitty
doulfe
october27
Chiticot
Kinga
MissSwan
Annah
Unia
Morphine
29 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Cele mai frumoase trei lucruri despre orasul vostru - Page 3 Empty Re: Cele mai frumoase trei lucruri despre orasul vostru

Post by Sahistul Tue Jan 31, 2012 12:00 am

Foarte frumos Uni...Smile
Sahistul
Sahistul
Oasis

Number of posts : 386
Location : Bucuresti
Registration date : 2011-07-16

Back to top Go down

Cele mai frumoase trei lucruri despre orasul vostru - Page 3 Empty Re: Cele mai frumoase trei lucruri despre orasul vostru

Post by lucib Tue Jan 31, 2012 1:29 am

Ce-mi place mie in ultima vreme in Cluj:
1. Bastionul medieval al croitorilor, unde se organizeaza evenimente de genul expozitiilor foto, proiectiilor etc. (app., cei care ati fost in ultimele saptamani sper ca ati remarcat fotografia cu Tarja la ArtMania de la urcarea spre primul nivel Wink ). Nu e chiar cultura urbana dupa cum ii anunta Primaria destinatia la deschidere, dar e super sa participi la evenimente intr-un spatiu modern si medieval in acelasi timp.
2. Felul in care au fost renovate cinematografele Florin Piersic si Marasti.
3. Panorama de aproape 360 grade asupra Clujului de la Havana, barul de la ultimul nivel al parcarii supraetajate din Mihai Viteazul Smile

..ca tot veni vorba despre Cluj, si alt post era despre cum am putea organiza intruniri ale fanclubului (sper sa nu fiu off-topic, gandind la ce sa scr. aici mi-a venit ideea Very Happy) :
Am putea fixa o intalnire de ex. in timpul TIFF-ului (e, cred, momentul din an cand Clujul e cel mai vizitat), si sa mergem in grup la cate un film urmat de un pahar de vorba.
lucib
lucib
My Little Phoenix

Number of posts : 72
Location : Cluj, RO
Registration date : 2011-11-23

http://fotografiecluj.blogspot.ro/

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum