Magie / Paranormal

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down

Re: Magie / Paranormal

Post by hartia on Sat Mar 06, 2010 5:41 pm

zip it, ca greu am adormit aseara.
m-am apucat de citit, la modul cel mai serios, povesti de groaza. si era o poveste anume, cea a unei tinere ucise de sotul ei (kuchisake onna).
nu pot sa imi scot povestea din cap si pace. si am inchis aseara lumina (mai era felinarul de afara, noroc de putina lumina), si ma uit prin camera. vad un morman negru, chiar la capatul patului. casc niste ochi.. pana sa ma prind ca ingramadisem niste haine unele peste altele pe un aparat de masat pale tot cu gandul la povestea aia Laughing
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Post by kuolema on Mon Mar 08, 2010 4:34 pm

nu e corect eu nu am mai avut un cosmar calumea de cateva saptamani....imi place senzatia pe care o am cand ma trezesc dintr-un cosmar..o ador...ultimu vis..hai sa i zicem cosmar a fost ca dadeam pt carnet si cineva imi taiase pedala de ambreaj Suspect asta e un rahat de vis ...vreau monstruleti si fantome ... Cool
kuolema
Most Interesting

Number of posts : 1044
Registration date : 2009-08-14

http://13blizzards.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by kuolema on Wed Mar 10, 2010 9:50 am

nu e corect ..si eu vreau un cosmar ca lumea...vreau sa ma trezesc tipand si sa tremur toata..mi-e dor de senzatia aceea de groaza Crying or Very sad
kuolema
Most Interesting

Back to top Go down

Post by maria96 on Wed Mar 10, 2010 8:35 pm

OceanSoul wrote:
@ maria96: Daca te bantuie Tuomas sa-i zici sa treaca si pe la mine plzz! lol!
Nu! Never!
Recunosc,Tuomas ma bantuieeeeeeeeeeeeeeee! Am scris multe cantece,el a umplut juma' din caietul meu de versuri Razz ......dar acuma devine enervant!
Mariana,Tuomas ca sa ma bantuie trebuie sa fie mort,dar eu nu l-as vedea taindu-si vena doar pentru asta! Laughing pentru ca nimeni,in afara de mama,nu face serios ceva pentru mine din punct de vedere sentimental Rolling Eyes

kuolema wrote:nu e corect ..si eu vreau un cosmar ca lumea...vreau sa ma trezesc tipand si sa tremur toata..mi-e dor de senzatia aceea de groaza Crying or Very sad
oh, ti-ai dori orice altceva,dar asta nu!!
eu deja i'm sick of it,deja chestia aia care imi sopteste nu ma lasa in pace..........of,why me,God? Mad
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Post by kuolema on Fri Mar 12, 2010 3:35 pm

hush hush dear child Razz
Las k nu e sfarsitul lumi sa ai un cosmar...cred ca am mai discutat cu dine despre asta Razz
kuolema
Most Interesting

Back to top Go down

Post by maria96 on Fri Mar 12, 2010 6:43 pm

pai,eu m-am saturat de senzatia de groaza Peace ...........sa visez acelasi lucru every night....it kills me! Keyboard
maria96
Minor Heaven

Back to top Go down

Post by maria96 on Mon Mar 15, 2010 3:39 pm

Wishmaster1992 wrote:Nea Viktore... dak matale te mai joci cu papusile... nu inseamna k o fac toti Wink ... + k nu cred in tot felul de prostii de genul magie, voodoo, mai stiu ce aiureli babesti... dak voiam sa-i fac cv rau... o faceam mai simplu... ai minam casa... o impuscam, o striveam cu tancul, plateam un killer la urma urmei... dar, sa ma joc eu cu.... papushele... ma subestimezi total... cu asa intrebari adresativa la Mary, Bibi... ele au viziuni, aud glasuri, si sunt bintuite (sorry fetelor, e o gluma)... eu cu asa cv nu ma mai joc Razz
daaaaa,I'm really haunted,crede-ma nu vrei sa incerci sa stai cu mine one night,s-ar putea ca fantoma sa creada ca are concurenta( 2 pe mn: unu viu si unu mort,asta e un inceput) si poate nu te mai trezesti tomorrow entire :rofl: :rofl: (sorry,era raspunsul la gluma ta Twisted Evil )
maria96
Minor Heaven

Back to top Go down

Post by hartia on Tue Mar 23, 2010 2:56 pm

intrebare pentru cineva de prin cluj: unde e poiana aceea despre care se tot vorbeste din padurea hoia? am umblat ieri de nebuna cu inca doi prieteni si nu am gasit nimic Sad
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Back to top