Mötley Crüe

View previous topic View next topic Go down

Mötley Crüe

Post by Unia on Thu Aug 20, 2009 8:01 pm

Vreun fan? Razz

Mötley Crüe sunt una din trupele mele preferate ever. Stiu ca prin 2004 era un concert-tribut cu unii care cantau covere, si au cantat si "If I Die Tomorrow", care mi-a placut foarte mult, si nici nu auzisem originalul (mai era si un club mic, presupun ca si sonorizarea era destul de proasta atunci si trupa aia era foarte putin cunoscuta si pe aici). Si mai stiu ca nu aveam internet, nu puteam face rost nicicum de vreun album, si videoclipul de la If I Die Tomorrow era pe un program, pe care ma uitam ore intregi si speram sa il vad. Razz

Ce e mai ciudat e ca, pe oricine intreb de Mötley Crüe nu stie cine sunt (poate din cauza numelui), dar daca asculta "Girls, Girls, Girls", toate lumea (pana si cei care nu asculta metal deloc) ii recunoaste. Razz

Niste videoclipuri:
Girls, Girls, Girls

If i Die Tomorrow

si Motherf**ker of The Year, de pe albumul lansat anul trecut

Unia
Admin

Number of posts : 2952
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Re: Mötley Crüe

Post by SnakeCris on Thu Aug 20, 2009 10:46 pm

Good old Motley Crue 8-> Asa da!

SnakeCris
Minor Heaven

Number of posts : 847
Registration date : 2009-06-10

http://www.facebook.com/SnakeCris

Back to top Go down

Post by Guest on Thu Aug 20, 2009 11:06 pm

hey... imi plac, sunt ca Whitesnake, intr-adevar, nu stiam de ei, dar acum cind am ascultat girls, girls, girls mi-am adus aminte, k mai de mult un var de al meu, rocker din totdeauna, avea o caseta cu cintecele astea, stiu ca era acolo piesa asta si cea de la Whitesnake - is this love, care imi placea si imi place la nebunie...le ascultam intr-una..desi nu intelegeam o boaba... imi placeau! Rock on! Rock on! Rock on!

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content Today at 8:06 pm

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top