Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

End Of An Era

+10
hartia
diana17rock
Magnolia
Suomi_Rocks
maria96
LittlePhoenix
roxana_enache
Rain
ambrozi
Morphine
14 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by diana17rock Thu Dec 10, 2009 9:38 pm

serios???? Shocked Shocked de unde stii? ai vazut filmuletul?
si..despre ce mesaj de multumire era vorba?

EDIT:oo..acum am vazut..Sad
nu inteleg...ce aveau cu ei...adica de ce sa-i trimita un mesaj: "multumesc pentru nimic"?..


Last edited by diana17rock on Thu Dec 10, 2009 9:45 pm; edited 1 time in total
diana17rock
diana17rock
Our Great Divide

Number of posts : 584
Age : 30
Location : buzau
Registration date : 2008-12-05

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by diana17rock Thu Dec 10, 2009 9:50 pm

Wishmaster1992 wrote:Da, am vazut filmul.. nush despre ce mesaj mergea vorba, parca spun, in momentul cela a interevnit Empuu...


da...totusi inca nu inteleg care era problema lor? daca ei nu aveau nicio gara cu ea..nu vorbeau cu ea...ce era sa faca acolo sa mai ramana? s-a dus la hotel...
si sa nu uitam de faza cand ea a fost atacata in timpul unui concert...baietii au stat cu mainile in san, iar dupa toata treaba cand Tarja a izbucnit in plans...speriata bineinteles..tuomas l-a pus pe marcelo sa aiba grija de ea..desi nu o cunostea decat de cateva zile.. Sad
diana17rock
diana17rock
Our Great Divide

Number of posts : 584
Age : 30
Location : buzau
Registration date : 2008-12-05

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by diana17rock Thu Dec 10, 2009 10:35 pm

Wishmaster1992 wrote:sunt acolo cadre multe interesante... de exemplu.. cind arata cadre cu ei in avion... Tarja nu e cu ei... e kiar interesant filmuletul... dar sunt si unele cadre dragute, se vede ca din toata trupa, Tarja se intelegea cel mai bine cu Empuu.. la un interviu..la un canal de televiziune nu mai stiu de unde...in pauza, Empuu ai face masaj Tarjei.. kiar se poarta ca "fratele cel mic" din trupa... tace, ride si cinta!!! iar cind la faza cu Jukka, arata de parca ar avea careva mustrari de constiinta...nush, asa mi s-a aratat mie...


da...asa zic si eu...si nu stiu daca ai observat..dar la sfarsitul concertului "end of an era" sau la mjlocul lui ghost love score...nu mai stiu...tarja il imbratiseaza pe empuu..asa...ca intre prieteni..nu pentru public...
diana17rock
diana17rock
Our Great Divide

Number of posts : 584
Age : 30
Location : buzau
Registration date : 2008-12-05

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by hartia Fri Dec 11, 2009 1:44 am

de unde fac si eu rost de filmulet/filmulete?
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 33
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by Unia Fri Dec 11, 2009 3:07 pm

Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by Magnolia Fri Dec 11, 2009 3:16 pm

^Dupa ce am vazut, ma simt cam ciudat. Laughing
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by hartia Fri Dec 11, 2009 4:54 pm

multumesc sefa
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 33
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by roxana_enache Fri Dec 11, 2009 5:48 pm

diana17rock wrote:
Wishmaster1992 wrote:Da, am vazut filmul.. nush despre ce mesaj mergea vorba, parca spun, in momentul cela a interevnit Empuu...


da...totusi inca nu inteleg care era problema lor? daca ei nu aveau nicio gara cu ea..nu vorbeau cu ea...ce era sa faca acolo sa mai ramana? s-a dus la hotel...
si sa nu uitam de faza cand ea a fost atacata in timpul unui concert...baietii au stat cu mainile in san, iar dupa toata treaba cand Tarja a izbucnit in plans...speriata bineinteles..tuomas l-a pus pe marcelo sa aiba grija de ea..desi nu o cunostea decat de cateva zile.. Sad

da chiar... e pe youtube faza asta cand tarja a fost atacata?

Si apropo de filmulete... si mie mi s-a parut o atmosfera cam ciudata... si da, Tarja statea mai tot timpul cu Marcelo, iar ei calatoreau separat... Si eu cred ca cel mai bine se intelegea cu Emppu... Si am mai observat ca foarte mult nu prea vorbeau intre ei... Cu Tuomas, de exemplu, a vorbit doar atunci cand el i-a explicat cum trebuie sa stea pe scena la concert si cum trebuie sa faca reverenta la sfarsit...
roxana_enache
roxana_enache
Our Great Divide

Number of posts : 543
Age : 34
Location : Bucharest, Romania
Registration date : 2009-09-07

http://mademoisellesauvage.deviantart.com

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by Magnolia Tue Dec 15, 2009 1:47 pm

Mie atmosfera din filmuletele alea ma face sa mi se zbarleasca parul in cap. Nu mi-a placut deloc. Sorry. Crying or Very sad
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by maria96 Tue Dec 15, 2009 4:35 pm

Magnolia wrote:Mie atmosfera din filmuletele alea ma face sa mi se zbarleasca parul in cap. Nu mi-a placut deloc. Sorry. Crying or Very sad
nici mie nu mi-au starnit sentimente mai bune (nush de ce) Evil or Very Mad
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 27
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by Chiticot Wed Jan 13, 2010 9:47 am

Acum cateva zle am revazut concertul... Sad Sunt trista pe tot parcursul lui pentru ca stiu ce s-a intamplat dupa ce s-a incheiat. Si tot timpul imi vin in cap cuvintele: "bucurati-va, ca asta e ultmul pe care il vedeti..." Trebuie sa recunosc, insa, ca ma enerveaza ipocrizia baietilor... Iar "plansul" lui Tuomas... scena filmului a pierdut un actor destul de bun Very Happy

"Documentarul" spune multe, dar e si foarte trunchiat. Si este o scena in care baietii sunt nemultumiti de faptul ca Tarja - "soprana noastra" (parca asa s-au exprimat) - a plecat cu Marcelo la hotel fara sa stea cu ei la petrecere... asta fiind una dintre problemele lor cu Tarja... Si stau si ma intreb, acum nu ii mai deranjeaza ca "solista" lor nu participa la petreceri? Rolling Eyes
Chiticot
Chiticot
Sing For Me

Number of posts : 261
Age : 45
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-11-28

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by victor_uzum Thu Jan 14, 2010 11:46 am

Chiticot wrote:Acum cateva zle am revazut concertul... Sad Sunt trista pe tot parcursul lui pentru ca stiu ce s-a intamplat dupa ce s-a incheiat.
Mie mi se pare cel mai bun concert Nightwish din toate timpurile. Ghost Love Score suna absolut fantastic, ca si Ever Dream, ca si Siren, ca si Nemo sau Planet Hell. Imaginile cu fanii inlacrimati si emotionati pana la durere fizica sunt extraordinare.

Iar Tarja... Absolut fabuloasa!... :love:

Tarja You'll NEVER Walk Alone!...
victor_uzum
victor_uzum
Calling Grace

Number of posts : 913
Age : 44
Location : Bucharest
Registration date : 2008-12-08

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by EnsimmainenEnkeli Fri Jan 15, 2010 12:28 pm

Wishmaster1992 wrote:^^ da Jukka a fost cel cu expresia... "soprana noastra... si asta.. cintareata!!!"

da si thanks for nothing sms...
darrr
iubitul meu emppu ii ia intr-un fel apararea.
cand se cam incinge atmosfera intre baieti el zice ca e timpul sa "taie" firul la camera... sa nu mai filmeze.
Sad
EnsimmainenEnkeli
EnsimmainenEnkeli
Boy And The Ghost

Number of posts : 197
Age : 31
Location : Glasgow, United Kingdom
Registration date : 2009-11-11

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by Suomi_Rocks Fri Jan 15, 2010 12:42 pm

victor_uzum wrote:
Chiticot wrote:Acum cateva zle am revazut concertul... Sad Sunt trista pe tot parcursul lui pentru ca stiu ce s-a intamplat dupa ce s-a incheiat.
Mie mi se pare cel mai bun concert Nightwish din toate timpurile. Ghost Love Score suna absolut fantastic, ca si Ever Dream, ca si Siren, ca si Nemo sau Planet Hell. Imaginile cu fanii inlacrimati si emotionati pana la durere fizica sunt extraordinare.

Iar Tarja... Absolut fabuloasa!... :love:
Nu uita de Creek Mary's Blood! :love: E preferata mea din tot concertul. Şi Sleeping Sun...
Iar imaginile cu fanii chiar sunt emoţionante. Ha, mă întreb cum le-a picat lor vestea despărţirii pe urmă. Mad
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

End Of An Era - Page 2 Empty Re: End Of An Era

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum