Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

+14
Immortal_dark_rose
SnakeCris
kuolema
doulfe
hartia
Rain
diana17rock
maria96
LadyMoon
victor_uzum
Suomi_Rocks
Magnolia
Unia
ambrozi
18 posters

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by Magnolia Thu Mar 04, 2010 9:09 pm

maria96 wrote:vreau o opinie foarte sincera din partea voastra.....in topicul Anutzei,am fost nesimtita?
eu doar mi-am zis ieri parerea,eu nu vad ce-am facut,dar si eu am contribuit mult la inchiderea topicului,deci daca am zis ceva urat imi pare rau,dar eu nu pot sa cred ca a ruinat Nightwish,asta e parerea mea sincera despre ea!!! Embarassed nu incerc sa fiu rautacioasa ca nu ajuta la nimic!
Rolling Eyes


Adevarul este ca ai cam exagerat... Razz
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by maria96 Fri Mar 05, 2010 2:14 pm

Magnolia wrote:
maria96 wrote:vreau o opinie foarte sincera din partea voastra.....in topicul Anutzei,am fost nesimtita?
eu doar mi-am zis ieri parerea,eu nu vad ce-am facut,dar si eu am contribuit mult la inchiderea topicului,deci daca am zis ceva urat imi pare rau,dar eu nu pot sa cred ca a ruinat Nightwish,asta e parerea mea sincera despre ea!!! Embarassed nu incerc sa fiu rautacioasa ca nu ajuta la nimic!
Rolling Eyes


Adevarul este ca ai cam exagerat... Razz
stiu cyclops
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 27
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by Unia Sat Mar 06, 2010 8:19 pm

In caz ca se intreba cineva ce s-a intamplat, am sters cele doua topicuri vechi cu "Ce ascultati in acest moment?". Cred ca, dupa ce se erau peste 1000 de mesaje in ele, se inchideau si se mutau singure (?) undeva mai in jos, unde nu le vedeam, asa ca uitasem de ele. Dar acum le-am vazut. Razz
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by hartia Sat Mar 06, 2010 8:33 pm

^ nu cred ca a observat cineva pana acum Razz dar e bine ca ti-ai dat seama bounce
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 33
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by victor_uzum Mon Mar 08, 2010 11:04 am

Unia wrote:In caz ca se intreba cineva ce s-a intamplat, am sters cele doua topicuri vechi cu "Ce ascultati in acest moment?".
Mai ai sa inchizi si Ruin the Wish, si l-ai terminat pe Vlad!... :rofl:

Tarja You'll NEVER Walk Alone!...
victor_uzum
victor_uzum
Calling Grace

Number of posts : 913
Age : 44
Location : Bucharest
Registration date : 2008-12-08

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by MissSwan Mon Mar 08, 2010 10:43 pm

victor_uzum wrote:
Unia wrote:In caz ca se intreba cineva ce s-a intamplat, am sters cele doua topicuri vechi cu "Ce ascultati in acest moment?".
Mai ai sa inchizi si Ruin the Wish, si l-ai terminat pe Vlad!... :rofl:

Tarja You'll NEVER Walk Alone!...

L-am sters eu. Este un topic care odata inchis nu ofera nici o informatie folositoare pt a-i justifica pastrarea. Stiu sunt malefica... Angel 2
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by SnakeCris Tue Mar 09, 2010 12:17 pm

Eu aveam peste 400 de posturi Neutral acum imi arata in jur de 200. Care e faza?
SnakeCris
SnakeCris
Minor Heaven

Number of posts : 847
Age : 33
Location : Between Heaven and Hell
Registration date : 2009-06-10

https://www.facebook.com/SnakeCris

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by victor_uzum Tue Mar 09, 2010 12:20 pm

Vixi wrote:Eu aveam peste 400 de posturi Neutral acum imi arata in jur de 200. Care e faza?
Swannie si Arina s-au hotarat sa faca putina curatenie de primavara pe Forum. Au sters off-topicuri si topicuri de umplutura (Ce ascultati in acest moment si Ruin the Wish).

Nu pot sa zic ca nu mi se pare corect asa Razz Acum Forumul e mai aerisit si mai la obiect. Contributiile consistente si la obiect sunt mult mai usor reperabile.

Tarja You'll NEVER Walk Alone!...
victor_uzum
victor_uzum
Calling Grace

Number of posts : 913
Age : 44
Location : Bucharest
Registration date : 2008-12-08

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by MissSwan Tue Mar 09, 2010 1:21 pm

victor_uzum wrote:
Vixi wrote:Eu aveam peste 400 de posturi Neutral acum imi arata in jur de 200. Care e faza?
Swannie si Arina s-au hotarat sa faca putina curatenie de primavara pe Forum. Au sters off-topicuri si topicuri de umplutura (Ce ascultati in acest moment si Ruin the Wish).

Nu pot sa zic ca nu mi se pare corect asa Razz Acum Forumul e mai aerisit si mai la obiect. Contributiile consistente si la obiect sunt mult mai usor reperabile.

Tarja You'll NEVER Walk Alone!...

What he said. eyelashes
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by Suomi_Rocks Thu Mar 11, 2010 9:22 pm

Aţi mai şters şi alte topic-uri? Nu de alta, dar puteam să jur că la prânz aveam 1300 de postări. Laughing
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by MissSwan Thu Mar 11, 2010 10:12 pm

Da curatenia continua... Doar ce am terminat cu sectiunea Off Topic :hair:
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by Kinga Thu Mar 11, 2010 10:57 pm

Si mie mi se parea ca in ultima vreme forumul era cam plin de off-topicuri, dar din moment ce Unia nu zicea nimic, nu vroiam sa ma bag.
Bine ca a revenit MissSwan. Razz

Kinga
My Winter Storm

Number of posts : 1358
Age : 30
Location : Transilvania
Registration date : 2008-11-29

http://winterstormhungary.webs.com/

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by Suomi_Rocks Thu Mar 11, 2010 11:01 pm

Kinga wrote:Bine ca a revenit MissSwan. Razz
Face ea militărie cu noi! Razz

Într-adevăr, off topicuri erau cam în exces. Smile
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by victor_uzum Fri Mar 19, 2010 3:09 pm

Swannie, se pare ca ti-ai bagat nasucu' si prin pagina mea, si ai unit niste posturi. Te rog sa le faci la loc, cum erau, pentru ca pe paginile noastre avem libertate deplina. In plus, nu se mai intelege nimic daca unesti posturile succesive dar distantate temporal.

Tarja You'll NEVER Walk Alone!...
victor_uzum
victor_uzum
Calling Grace

Number of posts : 913
Age : 44
Location : Bucharest
Registration date : 2008-12-08

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by MissSwan Fri Mar 19, 2010 3:20 pm

Nu se pot reface postarile unite (le poti edita tu cu copy-paste, si reposta partile pe care ti le doresti sa fie separate; eu nu pot face asta pt ca ar aparea ca si cum ar fi posturile mele). Si nu am unit decat postarile care erau facute in aceeasi zi, nu si pe cele consecutive, dar din zile diferite. Imi cer scuze daca te-a deranjat dar eu credeam ca regulile se respecta pe toate topicurile fara exceptie.
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by victor_uzum Fri Mar 19, 2010 3:22 pm

Nu. In paginile noastre nu se aplica aceleasi reguli. Putem face cu ele ce ne trece prin cap, in conditiile in care respectam regulile bunului simt si nu jignim sau ofensam pe cineva.

Offff.... mad2

Tarja You'll NEVER Walk Alone!...
victor_uzum
victor_uzum
Calling Grace

Number of posts : 913
Age : 44
Location : Bucharest
Registration date : 2008-12-08

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by MissSwan Fri Mar 19, 2010 3:29 pm

victor_uzum wrote:Nu. In paginile noastre nu se aplica aceleasi reguli. Putem face cu ele ce ne trece prin cap, in conditiile in care respectam regulile bunului simt si nu jignim sau ofensam pe cineva.

Offff.... mad2

Tarja You'll NEVER Walk Alone!...

Fara sa insist, dar scrie asta undeva? Eu de unde ar fi trebuit sa stiu lucrul asta? Pt ca m-am uitat inapoi pe topic cand s-a discutat crearea sectiunii respective si nu este nimic mentionat cum ca ar face exceptie de la regulile generale ale forumului. Scrie doar ca fiecare poate posta lucruri reprezentative pt el, care-i plac, ca se vor evita niste off-topicuri prin alte parti si cam atat. In cazul asta, fiecare ar trebui facut moderator cu drepturi depline pe topicul lui (am vazut asta pe un alt forum) si am evita alte discutii.


Last edited by MissSwan on Sun Mar 21, 2010 3:47 pm; edited 1 time in total
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by Unia Fri Mar 19, 2010 5:02 pm

Din pacate la versiunea asta de forum nu merge sa pui un moderator pentru un singur topic. Dar daca era important poti sa le postezi din nou separat, nici eu nu pot sa le pun la loc.
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by MissSwan Fri Mar 19, 2010 5:26 pm

Ce pacat! Forumul unde am vazut treaba asta era tot phpBB. Dar oare, ii putem face pe toti care au topic in Pagini personale, moderatori pe sectiunea respectiva macar (raman la ideea ca cel mai bine este ca fiecare sa aiba control maxim asupra topicului personal, ca sa nu se mai creeze neintelegeri ca cea de azi)? Cred ca putem avea incredere ca nu se va apuca nimeni sa faca glume cu topicurile altora. Mr. Green
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by Unia Fri Mar 19, 2010 5:30 pm

Da, pai, daca nu are nimeni nimic impotriva, pot sa ii fac pe toti cei care au deschis cate un topic. Razz
Cred ca exista mai multe variante de phpBB. scratch
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by MissSwan Fri Mar 19, 2010 5:32 pm

Apropo, cred ca putem upgrada forumul: http://www.phpbb.com/about/features/?sid=faf35a897f4071fc3138c1f2becb3e6c
Acum 2 sapt a aparut o varianta noua, care ofera in plus tot ce ne lipseste. Mi se pare excelenta! happy5 Din ce vad eu acolo, cred chiar ca putem face moderatori pe un singur topic si o gramada de alte minunatii! happy3

edit: Am gasit si pasii care trebuiesc facuti pt upgrade: http://www.phpbb.com/support/documents.php?mode=install&version=3#convert
Sunt mult prea entuziasmata! jump
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by Magnolia Fri Mar 19, 2010 8:44 pm

jump

Imi place ideea...Unia..? happy2
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by Unia Fri Mar 19, 2010 8:45 pm

Chiar a inceput MissSwan sa incerce sa upgradeze, eu am obiceiul de a strica anumite chestii si am zis sa nu risc. Razz
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by MissSwan Fri Mar 19, 2010 11:21 pm

Cu update-ul va mai dura putin, sper ca maine sa reusim. Intre timp am facut cateva mici schimbari de detaliu: am micsorat nr de posturi pe pagina (10) si nr de topicuri pe pagina (30) pt a fi mai usor de dat scroll pe forum. Si am adaugat butonul de citari multiple: cand vreti sa citati mai multe posturi intr-un raspuns apasati la fiecare butonul respectiv iar apoi "post reply" si va vor aparea direct posturile dorite, ca sa nu mai fie nevoie sa editati atunci cand vreti sa mai citati un alt post. Cam atat deocamdata (cred).
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by hartia Sat Mar 20, 2010 12:02 am

mm.. ehem, daca tot se face curatenie de primavara pe forum... sunt o gramada de oameni inscrisi pe forum care ori nu au intrat de o gramada de vreme, ori nu au postat deloc. nu ca as avea ceva cu cineva, dar ma tot gandeam de la o vreme ca s'ar putea arunca un ochi si in lista cu membri. stiu ca arina ne'a spus cum sta treaba in topicul "membri inactivi", dar sunt de parere ca cei care nu au postat deloc de cand s'au inscris ar putea fi stersi din lista. poate au avut intentia sa posteze si au uitat, sau poate ca s'au razgandit dupa inscriere. stiu ca asta ar reduce considerabil numarul membrilor (suntem aproape 200), si ca da bine sa fie n oameni inscrisi, dar nu vad rostul.
nu stiu prea bine cum sta treaba cu membri, nu am activat pe niciun alt forum atat de mult ca pe acesta, ca sa stiu cum sta treaba cu numarul membrilor, asa ca, daca gresesc cu sugestia asta, let me know Peace
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 33
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari - Page 4 Empty Re: Noutati/Probleme/Sugestii/Intrebari

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum