Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarja - Colaborarea preferata

+13
Chagrin
dana_black87
kuolema
Rain
Magnolia
Chiticot
SnakeCris
Suomi_Rocks
hartia
MissSwan
october27
Kinga
Unia
17 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

?

Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_lcap3%Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_lcap19%Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_rcap 19% 
[ 6 ]
Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_lcap13%Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_rcap 13% 
[ 4 ]
Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_lcap9%Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_lcap22%Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_rcap 22% 
[ 7 ]
Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_lcap0%Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_lcap3%Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_lcap31%Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_rcap 31% 
[ 10 ]
Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_lcap0%Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total Votes : 32
 
 

Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Empty Re: Tarja - Colaborarea preferata

Post by Sahistul Sat Dec 31, 2011 5:00 pm

Am ales Leaving you for me, pentru ca piesa asta inseamna mult pentru mine. Dar si Good die young este bestiala. Ca si celelalte duete :love:
Sahistul
Sahistul
Oasis

Number of posts : 386
Location : Bucuresti
Registration date : 2011-07-16

Back to top Go down

Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Empty Re: Tarja - Colaborarea preferata

Post by Chagrin Thu Jan 12, 2012 10:16 pm

Am vazut chiar acum video-ul in care Tarja canta Underneath cu Jyrki69, in cadrul emisiunii Idol . Si nu-mi place cum canta tipul ala piesa thumb down . Tarja e la inaltime, ca de obicei :love: . Am postat aici opinia mea.. pentru ca si asta e un fel de ,, colaborare'', desi nu chiar scratch
Chagrin
Chagrin
Boy And The Ghost

Number of posts : 188
Age : 32
Location : in the sheltering shade of the forest...
Registration date : 2011-10-14

Back to top Go down

Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Empty Re: Tarja - Colaborarea preferata

Post by LucianK Fri Jan 13, 2012 5:04 pm

Cel mai mult îmi plac Tired of Being Alone, The Good Die Young și Leaving You For Me cu un plus pentru prima menționată pentru că este foarte diferită de orice altceva am mai auzit din partea Tarjei, deci votul meu merge spre tired... Wink
LucianK
LucianK
The Reign

Number of posts : 25
Age : 31
Location : București
Registration date : 2012-01-07

http://www.muuz.ro

Back to top Go down

Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Empty Re: Tarja - Colaborarea preferata

Post by lucib Tue Mar 27, 2012 2:55 pm

Mai pot propune o varianta? Cum a facut deja un cover dupa Poison, ar fi excelent sa vedem un duet Tarja-Alice Cooper intr-o zi... o artista pe val cu un monstru sacru al rockului. Sunt sigur ca ar fi cel putin la inaltimea duetului cu Klaus Meine.
lucib
lucib
My Little Phoenix

Number of posts : 72
Location : Cluj, RO
Registration date : 2011-11-23

http://fotografiecluj.blogspot.ro/

Back to top Go down

Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Empty Re: Tarja - Colaborarea preferata

Post by Akama Fri Aug 17, 2012 10:57 am

hm foarte de ales sa fiu sincer

stau si ma gandesc care sa o aleg ori The Seer + Walking With The Angels (Doro) sau The Good Die Young (Scorpions)... Nu ma intelegeti gresit toate colaborarile ei sunt bune dar acestea doua care le-am nominalizat mi se par cele mai bune
Akama
Akama
Lost Northern Star

Number of posts : 11
Age : 40
Location : Sibiu
Registration date : 2009-06-23

Back to top Go down

Tarja - Colaborarea preferata - Page 2 Empty Re: Tarja - Colaborarea preferata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum