Ruin the wish

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Ruin the wish

Post by Guest on Sun Jun 06, 2010 10:28 pm

Tanty??? esti bine??? nu ai febra??? sau ai amnezie... vad k ai uitat regulile jocului... unde mor eu acolo ^??? k sa-ti amintesti ce tre' sa faci: va fi iarna acum, cu ger - 30 si tot calimul... cu turturi si flori de gheata la ferestri, dar, cum iesi tu afara sa admiri natura... iti cade de sus un ditamai turture de 2 m direct in cap... ceea ce nu te omoara... doar te baga intr-o coma adinca, din care te trezesti paralizata... infirma total... si cum esti neajutorata... ai tai te lasa pe un moment... pt k pleaca la cumparaturi, in momentul asta intra unul sa-ti jefuiasca casa... un jaf armat, da, si k sa nu lase martori... te likideaza.. abia aici se termina kinurile tale...
vreau un inel de argint in forma de craniu!

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by kuolema on Mon Jun 07, 2010 10:59 am

o sa ai un inel de argint in forma de craniu o sa fie suberb..dar are sa fie si bantuit...au sa te bantuie niste fantome groaznice pe care doar tu ai sa le vezi...lumea o sa zica ca esti nebun si au sa te interneze la un spital de nebuni.Si ghici cine e colega ta de camera... Razz ...eu...eu sunt si mai nebuna ca tine si te iau si te dau cu capu de perete pana iti scot tot creierul afara si te pun sa-l mananci...dupa care iau un ac si te intep de 3427 de ori in ochi si intr-un final iti tau gatu Very Happy..there horror enough for you?
Vreau sa iau macar 8 maine la examen Smile
kuolema
Most Interesting

Number of posts : 1044
Registration date : 2009-08-14

http://13blizzards.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Guest on Mon Jun 07, 2010 3:37 pm

Yeaaah! What a Face , k tot veni vb de examen... eu azi am avut primul BAC, as fi fericit dak as lua 7 ... Rolling Eyes
Oke, iai mataluta 8 la exam... fericire... de nedescris... te duci seara sa sarbatoresti intr-un club de noapte... dar, dupa ora 00, toti lucratorii localului se transforma in vampiri... si ai maninca pe toti... ramai doar tu.. dar pe tine nu te omoara lesne... te dau intr-o groapa cu gindaci... gindacii sint animalele lor de companie... k liliecii fac purici, si le sug singele... asa k s-au reprofilat putin... si vei muri intr-un timp lung... mincata de vie de gindaci!
Vreau sa merg la un concert Green Day!

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by maria96 on Mon Jun 07, 2010 5:48 pm

vei merge la concert green day,dar traficul e super nashpa,iar tu ajungi cand se termina concertul
vreau o colectie de albume Cradle of Filth ca sa mai am cu ce sparge urechile vecinilor Twisted Evil
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Post by Magnolia on Fri Jun 11, 2010 9:13 am

Vei avea albumul dar vei da asa de tare incat va veni un vecin cu...ia sa vedem...o drujba si dupa ce iti rupe CD-ul, vine cu drujb spre tine... si Twisted Evil RIP maria. Sad

vreau un CD cu Black Sabbath. Cu Ozzy.
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Post by Guest on Fri Jun 11, 2010 9:19 am

^Bravo ma... le prinzi din zbor!
iti face cnv un cadou cu un CD Black Sabbath, cu Ozzy, dar, sa vezi... este undeva in lume un freak care vrea si el CD-ul, si u il ai pe ultimul... si nu va putea permite asta... asa k te v-a prinde... si ai vazut SAW??? ei bn, pe linga ceea ce va face el cu tine... cele ce se intimpla in SAW sunt floricele... o moarte strasnica pitico...
Vreau ... hm... neah, vreau ananas! Smile

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Magnolia on Fri Jun 11, 2010 9:29 am

6care saw? am vazut doar 3 si 6 9care a fost jalnic)

na bine atunci...vei avea tu ananas. dar stai sa vezi cum iei prima imbucatura, ananasul era dat cu chimicale din alea suspecte si iti ramane in gat, si te ineci si te inverzesti la fata. si dupa cinci minute te sufoci si RIP tepelus Sad. si cand te gaseste cineva ai pete verzi cu picatele roz peste tot.

vreau capsune.
Magnolia
Funniest User

Back to top Go down

Post by Guest on Fri Jun 11, 2010 9:35 am

capsune da??? oke... iti dau capsune... culese de la Cernobil, stii ce a fost la Cernobil??? ce-a mai mare explozie radioactiva dupa cel de-al doilea razb mondial... in fine.. vor asa de mari si delicioase... k dupa ce le maninci iti vor creste alte 2 mini, orificii peste tot corpul, adik te transformi in mutant... si toti de frica vor deskide o vinatoare dupa tine... si tu vei fi mereu in fuga... dar, ghici pe cine pun ei din urma ta... exact... pe un freak cu un Kalashnikov (trebuia cumva sa-l readuc in joc) si acesta din urma te gaseste si iti mai face un orificiu in frunte... lasat de un glonte de calibrul 45! Twisted Evil
Vreau o tarantula!

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Magnolia on Fri Jun 11, 2010 9:50 am

^Nu-i rau.

Vei avea deci o tarantula, care te va musca fix in...ochi. Si ptr ca vei fi asa de orbit de durere vei incepe sa urli ca un idiot si acel freak cu kalashnikovul vine si te impusca si...apoi va lua tarantula si ii va da drumul pe tine si RIP tepelus. Laughing
Magnolia
Funniest User

Back to top Go down

Post by Guest on Fri Jun 11, 2010 9:51 am

aaaaa, i can't kill myself Neutral dar, fie... si ce mama dracului vrei tu atunci??? unde ti-e dorinta?????

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Magnolia on Fri Jun 11, 2010 9:56 am

iarasi...vreau o fusta noua. Crazy1
Magnolia
Funniest User

Back to top Go down

Post by Guest on Fri Jun 11, 2010 10:05 am

o fusta deci... oke, vei avea o fusta noua... una k vor lesina toti baietii pe linga care vei trece! dar sa vezi... asa cum mergi tu tantosa pe strada... k un top model, de nikaieri apare un boxer (caine) cu niste bale pina la pamant, intr-o goana de nevazut si sare peste tine... iti rupe fusta, te musca pe tine esti toata numai rani, in urma la asta esti internata in spital de urgenta... dar, unde te-a muscat "fiara" ceea, s-a infectat.. si doctorii nu stiu cum sa te salveze... asa k .. vei muri in kinuri grele!
vreau un modem wi fi

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by kuolema on Sat Jun 12, 2010 10:42 am

bine primesti tu un modem dar e stricat si face scurt-circuit si ia foc casa o sa fi tot ars pana ajung pompierii(ca e cald si s-au orprit sa bea si ei o bere)...tot ars,plin de rani si de sange te duc intr-un final si pe tine la spital ...dar acolo nu te pot interna ca asistensta de servici e ocupata sa isi pileasca unghia si sa povesteasca cu cineva la telefon ce s-a intamplat in fiecare episod din "Tanar si nelinistit"(asta e un serial de 6000 de episoade,deci mai ai de asteptat) asa ca pe tine te lasa intins pe o targa in fata spitalului.Incepi sa strigi dupa ajutor ..dar ce sa vezi prin apropiere se blimba un urs grizzly... eyelashes ....iar cum mirosul tau de carne afumata deja il atrage se apropie si incepe sa iti manance un picior...vai saracu de tine...tu urli de durere si te agiti,iar din cauza ta saracul ursulet se ineaca.Repede vine o asistenta si ingrijeste bietul ursulet iar pe tine te ia la bataie k era sa moara bietul urs din cauza ta..asa ca nu erai tu destul de ars,plin de sange si fara picior ; iti mai sparge si asistenta capu' Nenenenene

vreau sa merg la un gatar azi
kuolema
Most Interesting

Back to top Go down

Post by Guest on Sat Jun 12, 2010 12:06 pm

^si de ce nu am murit???? si, sa inteleg k vrei la gratar da??? te joci cu focu' tanty... oke, mergi mataluta la un gratarel, o mare de bere... veselie, voie buna... dar, de nikaieri apare un freak cu o bazuka si... va face pe voi la gratar!
vreau un tanc!

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by LadyMoon on Sat Jun 12, 2010 12:33 pm

Primesti un tanc de jucarie de ziua ta, numai ca or sa rada de tine si prietenii surorii tale si vei muri de la atata umilinta. Stiu, tre' sa mai exersez.
Vreau sa am ochii rosii. Laughing
LadyMoon
Coolest User

Number of posts : 894
Registration date : 2009-05-31

Back to top Go down

Post by Guest on Sat Jun 12, 2010 12:35 pm

nicio o problema.. nimik mai usor... iti scoti okii, si vor fi foarte rosii, de singe Twisted Evil
Vreau sa vad filmul The Punisher!

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by LadyMoon on Sat Jun 12, 2010 1:08 pm

Multumesc wishmaster, acum mi-e scarba sa mai mananc. Neutral
Vei vedea filmul. Te fapt, tu vei fi personajul principal. Si la cat de bine vei juca te vor lua la bataie producatorii ca si-au pierdut banii din vina ta sa faca un film pe care nu il va cumpara nimeni.
Vreau sa-mi treaca febra musculara.
LadyMoon
Coolest User

Back to top Go down

Post by kuolema on Sat Jun 12, 2010 5:07 pm

o sa iti treaca febra musculara si o sa te apuce Febra tifoidă care se manifesta prin : febră ridicată (39°-40° C), cefalee intensă, insomnie , congestia faringelui , hemoragie digestivă si abcese osoase cronice...Very Happy ... ce dragut si fiindca nu te-ai dus la timp la doctor ...Netratată, boala poate fi mortală..deci bye-bye

vreau sa am 4 maini :rofl:
kuolema
Most Interesting

Back to top Go down

Post by Guest on Sat Jun 12, 2010 5:54 pm

Ai nimerit unde trebuie... Smile daca dai o pagina in urma, vezi k Degetica a vrut niste capsuni, i-am dat eu, de la Cernobil, deci, te servesc si pe tine cu capsunele... dupa care iti apar 4 maini, dupa care, ai aceeasi soarta k si Degetica, se deskide o vinatoare dupa tine... si ghici pe cine angajeaza??? da da, pe freakul cu Kalashnicul, de data asta e mult mai sadik, te va supune unor mutilari, si unor torturi neomenesti... dupa care, te va lasa sa mori intr-un sant undeva???
vreau cirese!

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by LadyMoon on Sat Jun 12, 2010 6:32 pm

Vei manca cirese pline de viermi care iti vor manca intestinele. Laughing
Si daca voi tot va omorati unii pe altii, ei bine, eu vreau sa mor in chinuri. Twisted Evil
LadyMoon
Coolest User

Back to top Go down

Post by Guest on Sat Jun 12, 2010 6:46 pm

No prob, deci te prinde inchizitia catolica si te judeca ca pe o eretica, iar judecata consta si din nenumarate kinuri, torturi, etc ... spre sfirsit mori arsa pe rug, dar, pe lumea cealalta... nimeresti direct in fundu' iadului, unde eu is sef Twisted Evil , si te recunosc... si te pun la cele mai grele munci, si mai rau, te fac roaba mea! si-ti voi porunci sa mergi mereu cu capul plecat si cu okii inkisi, si eu ma voi ride mereu de cite ori te vei lovi cu capul de ceva! Twisted Evil
Vreau ca in camera mea sa se faca curat, fara k eu sa ma implic cumva Neutral

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Magnolia on Sun Jun 13, 2010 7:17 am

Asta e dorinta mea cea mai mare^ .Decii, se va face curat,tu nu te vei implica, dar la sfarsit vezi o soseta care nu sta unde trebuie, o ridici sa o pui in dulap dar chiar atunci cade un maldar imens d carti pe tine...si cum cartile au colturi ascutite... Sad

Vreau porumb (nu de la cernobal daca se poate)
Magnolia
Funniest User

Back to top Go down

Post by Guest on Sun Jun 13, 2010 10:18 am

Nici nu aveam de gind sa-ti dau de la Cernobil, de la Nagasaki What a Face cam acelasi lucru... mutatii, tot felul de dereglari fizice si mentale, care se rezulta cu o vinatoare deskisa dupa matale, si cu un glonte intre oki Smile
Vreau sa nu mai fie asa de cald... (nu ma speriati cu prea frig si inghet si tot felul de kestii de genu...)

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by kuolema on Sun Jun 13, 2010 11:37 am

pai nu o sa-ti mai fie asa cald ...o sa iti fie si mai cald o sa urce temperatura pana la 100 de grade si ai sa simti cum iti clocoteste sangele si iti erupe pielea pana se evapora tot sangele din corp si nu mai ai deloc ..deci crapi (fericit?)
Vreau sa castige mama la bingo....(eram in pana de idei Rolling Eyes )
kuolema
Most Interesting

Back to top Go down

Post by Guest on Sun Jun 13, 2010 11:58 am

Cistiga mama la bingo niste milioane de euro acolo... nu mare treaba, dar, banii mereu au fost un motiv bun pt o crima Twisted Evil , asa k, cnv angajeaza un freak, sa o jefuiasca pe mama ta, si cum in timpul jafului te nimeresti si matale acolo... ai omoara pe toti, pe tine te ia ostatica, si te pune sa-i cari banii pina la destinatie... k lui ai e lene mare pe caldura sa mai care ceva... iar ajunsi la destinatie... te spinzura Smile
Vreau o bandama cu Man United! \m/

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Back to top