Ozzy

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Ozzy

Post by Rockeritza96 on Tue Mar 15, 2011 12:04 pm

LadyMoon wrote:

Who The Fuck Is Justin Bieber?! Laughing
Deci Ozzy este genial.Are voce unica, dar in acelasi timp are simtul umorului si ma distreaza mai mult ca niciodata poate fara sa vrea si in plus de asta are o energie de invidiat, iar pe scena cei 62 de ani ai sai dispar!Spre deosebire de bunicii de varsta lui care se uita la TV cum se cearta Base, Ozzy scoate albume, sustine concerte si face atatia oameni fericiti de pe toata planeta.Este de admirat!M-a surprins intotdeauna.Din pacate nu am cartea biografica, dar cu ajutorul unei bune prietene am aflat si am citit lucruri care m-au impresionat din ce in ce mai mult despre el.
M-a surprins inca de la prima melodie ascultata si am devenit incet, incet fana cu cat ii ascultam mai multe melodii.La fel s-a intamplat cu mai multe trupe printre care si Tarja/Nightwish.Am incercat sa fac un top 10 trupe cele mai bune, dar mi-am dat seama cata muzica buna si muzica rock adevarata exista la straini ar fi imposibil sa poti alege cele 10 trupe fara prea mari batai de cap, spre deosebire de Romania unde nu prea avem un nr atat de mare de trupe bune pt a face topul..

ozzy
Rockeritza96
Boy And The Ghost

Number of posts : 126
Registration date : 2011-03-13

http://www.iris-fancluboficial.ro

Back to top Go down

Post by Unia on Tue Apr 12, 2011 3:18 pm

Number of posts : 2952
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Post by Rockeritza96 on Tue Apr 12, 2011 5:27 pm

Am vazut si eu, abia astept bounce .Din pacate in Romania mai greu gasesc sa-l cumpar...
Rockeritza96
Boy And The Ghost

Number of posts : 126
Registration date : 2011-03-13

http://www.iris-fancluboficial.ro

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top