Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Piese ale Tarjei care NU va plac

+18
Rain
Magnolia
roxana_enache
kuolema
Immortal_dark_rose
Suomi_Rocks
LadyMoon
diana17rock
LittlePhoenix
maria96
Morphine
Black_Kitty
MissSwan
Chiticot
Annah
hartia
Kinga
Unia
22 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Piese ale Tarjei care NU va plac - Page 2 Empty Re: Piese ale Tarjei care NU va plac

Post by Suomi_Rocks Sat Jan 09, 2010 3:13 pm

^Eu am fost obsedată de My Little Phoenix două luni după concertul din România. Mr. Green Cred că din tot ce a cântat, numai "Here she comes, here she comes I've been waiting" mi-a rămas în cap... (emoţiile Razz)

Acum ascult întruna In the Picture. Mă uit pe Last.fm şi mă sperii. (de 32 de ori în ultimele două zile Laughing )
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Piese ale Tarjei care NU va plac - Page 2 Empty Re: Piese ale Tarjei care NU va plac

Post by lucib Wed Nov 23, 2011 11:31 pm

Desi vocea Tarjei e splendida, intonatia ei in cover-ul dupa "Smells like teen spirit" nu reda decat in prea mica masura atmosfera de revolta a lui Kurt Kobain, iar refrenul nu te duce aproape deloc cu gandul la original.
lucib
lucib
My Little Phoenix

Number of posts : 72
Location : Cluj, RO
Registration date : 2011-11-23

http://fotografiecluj.blogspot.ro/

Back to top Go down

Piese ale Tarjei care NU va plac - Page 2 Empty Re: Piese ale Tarjei care NU va plac

Post by Chagrin Sat Dec 31, 2011 12:49 pm

lucib wrote:Desi vocea Tarjei e splendida, intonatia ei in cover-ul dupa "Smells like teen spirit" nu reda decat in prea mica masura atmosfera de revolta a lui Kurt Kobain, iar refrenul nu te duce aproape deloc cu gandul la original.
asa mi se pare si mie; oricum i s-a reprosat ca piesele ei cover sunt slabe, desi ,, Poison'' sau ,, Still of the night '' imi plac destul de mult Very Happy
Chagrin
Chagrin
Boy And The Ghost

Number of posts : 188
Age : 33
Location : in the sheltering shade of the forest...
Registration date : 2011-10-14

Back to top Go down

Piese ale Tarjei care NU va plac - Page 2 Empty Re: Piese ale Tarjei care NU va plac

Post by nightrose Wed Jan 04, 2012 5:06 pm

Mie singura melodie care nu prea ma incantat a fost The Carpenter...
nightrose
nightrose
The Reign

Number of posts : 30
Age : 29
Location : Brasov
Registration date : 2010-12-17

Back to top Go down

Piese ale Tarjei care NU va plac - Page 2 Empty Re: Piese ale Tarjei care NU va plac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum