Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

+44
nightrose
Nemesis Meremin
Lu'
Chagrin
Sahistul
Rockeritza96
MaraTurunen
ice_angel
Ancient reign
Lapland
victor_uzum
Immortal_dark_rose
OceanSoul
roxana_enache
Suomi_Rocks
Magnolia
Rain
serinia
kuolema
ernobius
LittlePhoenix
diana17rock
wildchild
LadyMoon
Winter Storm
Morphine
Syrius
SnakeCris
maria96
doulfe
zabine
hartia
Mugur de fluier
Annah
Sorana
ambrozi
Chiticot
Sylvanitoo
Kinga
~SweetLittleWords~
Unia
MissSwan
october27
Black Pearl
48 posters

Page 10 of 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Rain Fri Apr 02, 2010 9:24 pm

Wishmaster1992 wrote:Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 August10

August Rush, un film care merita vazut!
Vai cat mi-a placut! baietelul e asa de dragut si povestea e impresionanta! Un film care chiar merita vazut. thumb up
Rain
Rain
Minor Heaven

Number of posts : 816
Age : 29
Location : Over the hills and far away
Registration date : 2009-08-06

http://solemnhour.deviantart.com/

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Magnolia Sat Apr 03, 2010 8:51 am

Wishmaster1992 wrote:Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 August10

August Rush, un film care merita vazut!
Mi-a placut si mie destul de mult. Wink
Nu am mai vazut nici un film in ultima vreme. scratch Am incercat Saw6 dar filmul e jalni de-a binelea. Laughing Am inceput sa rad deja dupa primele 10 minute cand aparuse clownul. Smile)
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Winter Storm Wed Apr 07, 2010 9:13 pm

"Seven Pounds"......un film emotionant care te pune pe ganduri...il recomand din toata inima. Finnish Flag
Winter Storm
Winter Storm
Die Alive

Number of posts : 79
Age : 46
Location : Bucharest/Romania
Registration date : 2009-06-20

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Kinga Thu Apr 08, 2010 7:42 pm

Am vazut azi pe Shutter Island.
Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Shutter-island
E un film cam ciudat. Cel putin eu am ramas "confused2" cand s-a terminat. Sincer, nu eram sigura daca protagonistul in fine e un erou sau un bolnav mintal. XD Nu era chiar genul meu de film, unele scene chiar nu imi placeau (desi imi placea modul in care a fost regizat filmul). Dar totusi nu regret ca m-am uitat la el. Subiectul era interesant. Razz

Kinga
My Winter Storm

Number of posts : 1358
Age : 31
Location : Transilvania
Registration date : 2008-11-29

http://winterstormhungary.webs.com/

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Suomi_Rocks Thu Apr 08, 2010 9:59 pm

Aaa, nu pot să cred, tocmai intram în topic-ul ăsta să scriu că am văzut azi Shutter Island. Laughing

Şi mai voiam să întreb dacă cineva l-a văzut până la final, să îmi explice ce a înţeles, că jumătate de oră m-am contrazis cu 3 prietene cu care l-am văzut (sunt Scorpion, bineînţeles că eu spun că varianta mea este corectă, dar vreau să mă conving Razz ). Laughing

Şi tocmai în privinţa a ceea ce ai spus tu nu ne înţelegem... dacă el până la urmă era un erou şi ăia încercau să îl înnebunească, sau era un nebun şi ei încercau să îl vindece. confused2

Sau poate că este ca un cuţit cu două tăişuri şi noi să credem ce vrem. wall banging
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Magnolia Fri Apr 09, 2010 8:07 am

Si eu l-am vazut. Eu cred ca e un cutit cu doua taisuri, cum ai spus. Razz
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Kinga Fri Apr 09, 2010 9:43 am

O prietena mi-a zis ca Ted a fost bolnav de la inceput. (Astfel ma aminteste mult de filmul Perfect Stranger Razz ) Dar mie-mi dadea mai mult impresia ca incercau sa-l innebuneasca. scratch
Insa daca asta ar fi cazul
Suomi_Rocks wrote:Sau poate că este ca un cuţit cu două tăişuri şi noi să credem ce vrem. wall banging
mi-ar placea mai mult. Mr. Green

Kinga
My Winter Storm

Number of posts : 1358
Age : 31
Location : Transilvania
Registration date : 2008-11-29

http://winterstormhungary.webs.com/

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Suomi_Rocks Fri Apr 09, 2010 11:43 am

Ah, eu tocmai invers cred, că el era bolnav de la început, iar ei încercau să îl vindece. Laughing Până acum e 2:2. Laughing

Dacă se mai uită cineva, să ne spună şi nouă ce a înţeles. Mr. Green
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Unia Fri Apr 09, 2010 1:04 pm

S-ar putea să merg eu mâine, că e aici la cinema. Nu sunt sigură, l-aş fi văzut mai demult, subiectul mi se pare interesant, dar nu îl suport nicicum pe actorul ăla. Razz
Sigur dacă ma duc va fi şi a treia variantă, dar mă rog. XD
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Kinga Fri Apr 09, 2010 1:29 pm

Unia wrote:Sigur dacă ma duc va fi şi a treia variantă, dar mă rog. XD
3 avem deja. 👅 Ar fi ceva sa vii cu o alta idee, ca eu chiar nu pot imagina o patra varianta. Razz

nu îl suport nicicum pe actorul ăla
Nici eu nu il suportam. Dar dupa acest film am zis (si nu numai eu) ca virgula cu varsta a devenit mai simpatic. Razz

Kinga
My Winter Storm

Number of posts : 1358
Age : 31
Location : Transilvania
Registration date : 2008-11-29

http://winterstormhungary.webs.com/

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Suomi_Rocks Fri Apr 09, 2010 1:49 pm

Kinga wrote:
Unia wrote:Sigur dacă ma duc va fi şi a treia variantă, dar mă rog. XD
3 avem deja. 👅 Ar fi ceva sa vii cu o alta idee, ca eu chiar nu pot imagina o patra varianta. Razz
3? Nu sunt 2? Adică una că era bolnav de la început şi cei de pe insulă încercau să îl ajute, sau că era sănătos şi ei voiau să scape de el, înnebunindu-l şi apoi lobotomizându-l. Razz
Şi eu sunt curioasă de o altă variantă. evilgrin
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Kinga Fri Apr 09, 2010 2:10 pm

Sau ca putem crede ce vrem. Razz

Kinga
My Winter Storm

Number of posts : 1358
Age : 31
Location : Transilvania
Registration date : 2008-11-29

http://winterstormhungary.webs.com/

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Unia Sat Apr 10, 2010 4:42 pm

M-am întors. Mr. Green Mi-a plăcut destul de mult, mai puţin că erau câteva chestii care nu prea aveau logică (de exemplu, când a reapărut pacienta aia, ei au întrebat-o unde a fost etc, dar nimeni nu a întrebat sau zis unde au găsit-o, chestie care mi s-ar fi părut relevantă, dacă o găseau înapoi în camera ei sau altundeva pe insulă).

E clar că e făcut aşa încât toţi să se contrazică, dar cred că e mai logic cum a zis şi Kinga, adică că el nu era nebun.

La un moment dat, prin ultimele 5 minute mă răzgândeam cam des, dar cred că nu e nebun pentru că:
- chiar la început e partea aia când îl întreabă pe Chuck ceva despre Portland, şi el îi răspunde că nu e din Portland, e din Seatle. Şi aceeaşi discuţie mai apare odata pe la mijloc. Asta ar putea însemna că el ştia despre partenerul lui dinainte de a pleca (cum cred că e logic, că primeşti câteva informaţii?), dar că cei de pe insulă au trimis de fapt un doctor să se dea drept poliţistul ăla, şi de aceea a apărut confuzia asta între ei.
- e la sfârşit partea în care le spune ce vor să audă, adică că el a inventat persoanele ălea, şi nu cred că un nebun ar fi înţeles că e mai simplu să facă asta; dacă ar fi fost nebun ar fi susţinut şi mai convins că ei mint, şi nu el.
- şi ar mai fi şi partea când se întoarce de la far şi vede ţigarea pe jos, şi după cât scrum avea se vede că persoana care o fumase a aruncat-o (sau scăpat-o în cazul ăsta) de 1-2 minute, şi el vede cadavrul (care cred că era al altcuiva, sau doar hainele). Cred că şi partea asta a fost aranjată, că dacă ar fi văzut doar ţigarea si cadavrul dispăruse între timp, atunci nu ar fi fost sigur că Chuck era mort, şi e importantă partea când îl întreabă pe doctor unde e Chuck, şi el îi răspunde că a venit singur pe insulă.

Ar mai fi câteva chestii dar nu le mai scriu, am scris destul deja. Razz
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Kinga Sun Apr 11, 2010 10:04 am

Wow, mersi Unia! Razz
Deci nu intelegeam total gresit filmul, hehe. Faza care m-a facut sa nu fiu sigura daca el este normal sau nu, era cand accepta o tigara de la Chuck la sfarsit..
Dar are logica ce zici. Mr. Green

Kinga
My Winter Storm

Number of posts : 1358
Age : 31
Location : Transilvania
Registration date : 2008-11-29

http://winterstormhungary.webs.com/

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by hartia Sun Apr 11, 2010 10:14 am

ce film? ca eu m-am pierdut...
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 34
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Kinga Sun Apr 11, 2010 10:19 am

Shutter Island. Razz

Kinga
My Winter Storm

Number of posts : 1358
Age : 31
Location : Transilvania
Registration date : 2008-11-29

http://winterstormhungary.webs.com/

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by hartia Sun Apr 11, 2010 10:23 am

ruleaza la cinema sau l-ati furat de pe net? Laughing
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 34
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Suomi_Rocks Sun Apr 11, 2010 10:28 am

hartia wrote:ruleaza la cinema sau l-ati furat de pe net? Laughing
Şi una şi alta. Razz

Dar eu am altfel povestea în minte: copiii aceia chiar erau ai lui, iar soţia sa chiar avea probleme mintale şi i-a omorât, apoi el a omorât-o pe ea. El s-a simţit vinovat pentru că, deşi ştia că ea este bolnavă, nu a făcut nimic în privinţa asta, aşa că a înnebunit şi a fost dus pe insulă. În timpul celor doi ani cât a stat acolo, aşa cum a zis şi doctorul Cawley, şi-a inventat identitatea aceea de poliţist care a venit să investigheze un caz, ca el să apară ca şi "eroul poveştii", pentru a scăpa de sentimentul de vinovăţie. Chuck era de fapt psihologul lui şi toţi cei de acolo i-au înscenat toată povestea aceea, aşa cum şi-a imaginat-o el, pentru ca în final să se întâmple ce s-a întâmplat: ei să îi spună adevărul, el să accepte realitatea şi să se vindece, etc. Doar că mintea lui funcţiona ca o buclă (chiar ei au spus că au mai încercat asta cu 9 luni înainte, părea că s-a vindecat, dar apoi revenea la cealaltă identitate a sa, Ted), iar după ce a recunoscut şi şi-a amintit tot ce se întâmplase, a început iar să creadă că este Ted.

Am şi eu câteva argumente:

•atunci când el a ajuns la far şi doctorul acela i-a spus tot adevărul, pistolul lui era din plastic, semn că faptul că el e poliţist chiar era o înscenare;
•la sfârşitul filmului toţi credeau că s-a vindecat, iar când Chuck l-a întrebat "ce facem azi?", ca să verifice, el a zis că trebuie să investigheze cazul în continuare, deci revenise la ideea că el este Ted. Atunci Chuck s-a uitat dezamăgit la Cawley, iar acesta a dat ordinul să fie lobotomizat.
•înainte să fie luat, i-a spus lui Chuck: "mai bine să mori ca un erou, decât să trăieşti ca un monstru", deci într-un fel asta era psihologia lui şi o sinteză a tot ceea ce s-a întâmplat: mai bine să creadă că este poliţist, un erou, şi să fie omorât, decât să trăiască, dar ca un monstru: cu vina că din cauza lui i-au murit copiii şi soţia.
•plus că toţi cei pe care i-a interogat atunci deveneau agitaţi când îi întreba despre piromanul-care-i-a-ucis-soţia-şi-pe-care-nu-mai-ştiu-cum-îl-chema, pentru că acela de fapt era chiar el, pacientul 67, cel mai periculos de pe insulă şi care trebuia lobotomizat în cazul în care nu reuşeau să îl vindece.

Cred că până la urmă o să mă mai uit o dată şi o să fiu atentă la fiecare detaliu. Laughing
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Unia Wed Apr 14, 2010 12:18 pm

Suomi_Rocks wrote:Dar eu am altfel povestea în minte: copiii aceia chiar erau ai lui, iar soţia sa chiar avea probleme mintale şi i-a omorât, apoi el a omorât-o pe ea. El s-a simţit vinovat pentru că, deşi ştia că ea este bolnavă, nu a făcut nimic în privinţa asta, aşa că a înnebunit şi a fost dus pe insulă. În timpul celor doi ani cât a stat acolo, aşa cum a zis şi doctorul Cawley, şi-a inventat identitatea aceea de poliţist care a venit să investigheze un caz, ca el să apară ca şi "eroul poveştii", pentru a scăpa de sentimentul de vinovăţie. Chuck era de fapt psihologul lui şi toţi cei de acolo i-au înscenat toată povestea aceea, aşa cum şi-a imaginat-o el, pentru ca în final să se întâmple ce s-a întâmplat: ei să îi spună adevărul, el să accepte realitatea şi să se vindece, etc. Doar că mintea lui funcţiona ca o buclă (chiar ei au spus că au mai încercat asta cu 9 luni înainte, părea că s-a vindecat, dar apoi revenea la cealaltă identitate a sa, Ted), iar după ce a recunoscut şi şi-a amintit tot ce se întâmplase, a început iar să creadă că este Ted.
Păi asta era exact versiunea pe care a zis-o şi doctorul Cawley. Pe la sfârşit mi-a adus aminte de filme ca The Others sau Sixth Sense, unde personajele îşi dădeau seama că ele muriseră, dar la ambele filme sfârşitul era clar, se înţelegea direct care era ideea, şi tocmai de asta cred că ăsta e diferit.
•atunci când el a ajuns la far şi doctorul acela i-a spus tot adevărul, pistolul lui era din plastic, semn că faptul că el e poliţist chiar era o înscenare;
Nu neapărat. Din cauză că îi dădeau medicamentele alea (ale căror efecte nu erau deloc la început, înainte să ajungă pe insulă) se poate să nu fi observat că pistolul e de plastic, decât atunci când l+a strâns prea tare în mână şi s-a stricat, atunci era diferenţa prea mare ca să îl mai păcălească medicamentele.
•la sfârşitul filmului toţi credeau că s-a vindecat, iar când Chuck l-a întrebat "ce facem azi?", ca să verifice, el a zis că trebuie să investigheze cazul în continuare, deci revenise la ideea că el este Ted. Atunci Chuck s-a uitat dezamăgit la Cawley, iar acesta a dat ordinul să fie lobotomizat.
Şi asta poate fi explicat prin faptul că Chuck era parte din conspiraţie. După ce el a zis "da, recunosc că eu am inventat persoanele ălea", probabil că doctorii, cum vroiau să scape de el, ştiau că el va încerca cumva să scape, şi el a încercat să vadă daca Chuck chiar era împotriva lui sau nu. Şi faptul că Chuck s-a uitat dezamăgit poate însemna şi "la naiba, ăsta nu renunţă, hai să scăpăm de el".
•înainte să fie luat, i-a spus lui Chuck: "mai bine să mori ca un erou, decât să trăieşti ca un monstru", deci într-un fel asta era psihologia lui şi o sinteză a tot ceea ce s-a întâmplat: mai bine să creadă că este poliţist, un erou, şi să fie omorât, decât să trăiască, dar ca un monstru: cu vina că din cauza lui i-au murit copiii şi soţia.
Şi aici e la fel, chiar dacă el ştia că nu a omorât pe nimeni şi că nu era adevărat, toţi ceilalţi au făcut să pară aşa, şi el tot trebuia să "trăiască ca un monstru", ca şi când el chiar era nebun chiar dacă nu era. Şi mai rău, să trăiască acolo unde se făceau experimentele şi toate chestiile alea (presupunând că partea asta era adevărată). Aşa că putea să prefere să creadă ceilalţi că e nebun, şi să încerce să scape de acolo, sau măcar să moară ca să nu trăiască aşa pentru ceva ce nu a făcut.
•plus că toţi cei pe care i-a interogat atunci deveneau agitaţi când îi întreba despre piromanul-care-i-a-ucis-soţia-şi-pe-care-nu-mai-ştiu-cum-îl-chema, pentru că acela de fapt era chiar el, pacientul 67, cel mai periculos de pe insulă şi care trebuia lobotomizat în cazul în care nu reuşeau să îl vindece.
Partea asta mi se pare cea mai dubioasă. Eu nu cred că poţi să convingi 66 de nebuni să se prefacă timp de două zile, fără ca ei să se dea de gol măcar unul. Şi cu oameni normali ar fi greu. Era şi diferit faţă de cazul pacientei care credea că toţi erau poştaşi, vecini etc. pentru că ea vedea de exemplu camera şi credea că e o casă, deci la ea diferenţele erau foarte mari, dar el nu prea părea că delirează, cel puţin nu până si-au făcut medicamentele efectul.

Nu ştiu ce să zic, eu sunt destul de sigură, dar m-am gândit că ar fi mai bine să citesc cartea, poate sfârşitul e mai clar acolo. Şi dacă e la fel de ciudat, tot ar putea fi foarte diferit de viziunea regizoruluiş dacă nici în carte nu se zice exact care era variantă adevărată, atunci ar putea fi şi posibilitatea că regizorul a citit cartea, dar a înţeles exact diferit de ceea ce vroia autorul. scratch

Chiar, nu vrea nimeni să se mai uite? Mr. Green
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by hartia Wed Apr 14, 2010 1:06 pm

sper sa il gasesc pe retea, ca torentu merge ca... in camin Embarassed
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 34
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Suomi_Rocks Wed Apr 14, 2010 3:33 pm

Unia, deci celelalte prietene cu care am văzut filmul exact răspunsurile alea mi le dădeau. Laughing
Şi între timp am mai găsit câţiva care au aceeaşi părere ca mine, câţiva care cred ca voi.
E o nebunie. Laughing
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Kinga Wed Apr 14, 2010 4:15 pm

Auch, tot suntem la capitolul asta? Razz
E o dovada ca filmul merita vazut. XD

Si eu am inteles filmul in modul in care a zis Unia, dar intre timp am citit cate ceva de aici (si de la commenturi):
http://blogs.creativeloafing.com/screengrab/2010/02/22/spoiler-questions-now-that-weve-seen-shutter-island/
Si sunt si mai confuza. Laughing Desi asta sustine mai mult varianta Silviei. XD
Nu stiu, dar varianta ca ar fi fost nebun nu prea imi place. Razz

Faza cu anagrama “Trust H Daniels.” m-a surprins. Doar dupa o scurta vreme sa vad filmul m-am dat seama ca in fine chiar imi place. Mr. Green

Kinga
My Winter Storm

Number of posts : 1358
Age : 31
Location : Transilvania
Registration date : 2008-11-29

http://winterstormhungary.webs.com/

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by MissSwan Wed Apr 14, 2010 4:53 pm

Vreau doar sa zic ca am vazut Alice in Wonderland la IMAX si mi-a placut la nebunie. O poveste originala, amuzanta, bine gandita, grafica de exceptie iar Johnny Depp la fel ca de obicei, adica genial! :love: Merita toti banii!
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by hartia Wed Apr 14, 2010 8:28 pm

^ tu foloseai oare "delicios"? Laughing pentru ca asa si e filmul Peace
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 34
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by hartia Thu Apr 15, 2010 5:28 pm

ahhh.. am vazut "the fountain". nu mai stiu cat e de vechi, dar e nemaipomenit. it's a must see. credeti-ma
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 34
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Ce filme ati mai vazut? Filme preferate - Page 10 Empty Re: Ce filme ati mai vazut? Filme preferate

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum