Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loc de dat cu capu'

+29
victor_uzum
Immortal_dark_rose
OceanSoul
Black_Kitty
roxana_enache
Magnolia
kuolema
Rain
diana17rock
Winter Storm
Suomi_Rocks
LadyMoon
SnakeCris
NothingTheKiD
Morphine
maria96
stefan_mihalea
doulfe
Kinga
Annah
wild_child939
ambrozi
Sorana
hartia
Sylvanitoo
MissSwan
Syrius
october27
Unia
33 posters

Page 3 of 31 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next

Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by Kinga Sun May 24, 2009 5:07 pm

Mersi, si tie! Very Happy

Kinga
My Winter Storm

Number of posts : 1358
Age : 31
Location : Transilvania
Registration date : 2008-11-29

http://winterstormhungary.webs.com/

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu''

Post by Annah Sun May 24, 2009 5:10 pm

Mersi Smile
Annah
Annah
Boy And The Ghost

Number of posts : 144
Age : 31
Location : "Out in the middle of nowhere"
Registration date : 2009-04-11

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by maria96 Sun May 24, 2009 7:22 pm

ambrozi wrote:
maria96 wrote:Chestia naspa din viata mea e ca nimeni nu ma intelege,nimanui nu-i pasa de mine..........heh,nush dc,dar ma simt cam singura.De ce?
Pai...............
1)Parintii n-o sa inteleaga vesnic felul in care mi-am format personalitatea..............
2)Sora mea ma enerveaza in fiecare zi..........
3)Secretele pe care le ascund fata de altii nu mai raman secrete din cauze verisoarei mele care e o nymphomaniaca,saraca.............
4)Oamenii mari imi spun ca fiecare pas pe care vreau sa-l fac e gresit,dar ei de fapt se inseala
5)Tata e deranjat ca eu ask rock.El pe vremea lui asculta metalica si mama zice ca e surprins,dar daca are vre-o problema ma prefac ca nu stiu despre ce vorbeste si punct.
6)Desi am numai 13 ani,urasc viata.
7)Am luat un 4 in teza la mate si dak parintii mei afla au sa ma certe.

La varsta ta este normal sa ai temeri, dar nici chiar asa de multe, gandeste-te ca viata nu e asa de rea precum credem. Este adevarat ca si eu aveam concepti asa de intunecate in trecut, capabila si sa-mi iau viata, dar am trecut peste fazele astea, pentru ca am incercat mereu sa caut ce este mai bun si ce este mai bine pentru mine, macar un moment de fericire care sa imi completeze o zi intreaga pentru a merge inainte. In ani trecuti nu se zicea: esti emo! se zicea: terminati/ distrusi de viata! . Astazi chestile astea, trairile pe care si tu le ai contesta faptul ca sunt luate in deradere de multi. Desi urasc chestia asta mult cu emo, deoarece o expresivitate prea dura a sufletului tau sa fi condamnat a fi o "secta" de tot rasul. Eu apreciez mult cand cineva spune ce simte, pentru ca asa cauta modalitatea de a se refugia undeva, de ar sari cineva in ajutor, desi uneori este imposibil si fara rost.
In privinta ta, deja la 13 ani, eu consider ca de dat cu capu' deja ai dat peste cate ceva care te aduc spre formarea ta. Oameni de care tu vorbesti considera ca sunt un nimic pe langa tine, ca tu esti mai buna ca ei, pentru ca nu te poti lasa influentata de vorbele si rautatile celor din jur, daca tu gresesti e responsabilitatea ta si iti asumi orice risc provocat. Trebuie sa simti tu daca e corect ceea ce faci, daca e bine ceea ce vrei sa pui in aplicare, dar mai intai de toate: trebuie sa te gandesti de 2 ori inainte de a face orice. Totul trebuie facut cu cap si cu ascultarea eu-lui in sine. Nu te increde ca lumea este buna, binevoitoare si alte prosti de genul asta, pentru ca totul sunt aparentze, si nu o zic ca as frustrata de ceva, doamne fereste =)) =)), dar vorbesc in cunostinta de cauza, si cred ca oricine este de acord cu mine la faza asta...revenind....tu trebuie sa fi pentru tine, doar pentru tine, lasand binevointa pentru parinti si devotamentul pentru, chiar daca eu gresesc sau nu, dar mandria exista si se incred in capacitatile tale de raztionare si fortza. Ceea ce trbuie sa faci tu, parerea mea: demonstreaza ca pti fi tu, ca ceea ce faci este pe proprie raspundere, ca poti ajunge undeva, poate unde nimeni nu se asteapta, lasa influentele despre lumea care consideri ca poate sa te raneasca.....mey...(imi vine sa rad acuma) imi aduc aminte ca exact asa eram si eu, si nu numai eu.....dar am stiut sa imi croiesc cu timpul un zid protectiv care sa se darame numai acnd eu ma las invinsa, asa si tu si alti ar trebui sa faca...life can be a biatch Very Happy:D:D: but we are more biatches.

Hang on Wink Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ms pt incurajari si tie si Soranei,dar problema e ceva mai complicata cu vara-mea care e un cosmar,am sa incerc sa rezist
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 28
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by ambrozi Sun May 24, 2009 9:26 pm

Npc, dar care e faza cu ea?
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by maria96 Mon May 25, 2009 2:38 pm

ambrozi wrote:Npc, dar care e faza cu ea?
vai mie,nu cred ca vrei sa stii.
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 28
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by ambrozi Mon May 25, 2009 3:29 pm

maria96 wrote:
ambrozi wrote:Npc, dar care e faza cu ea?
vai mie,nu cred ca vrei sa stii.
Pey daca vrei spune...ur free to do it.
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by maria96 Mon May 25, 2009 3:45 pm

ambrozi wrote:
maria96 wrote:
ambrozi wrote:Npc, dar care e faza cu ea?
vai mie,nu cred ca vrei sa stii.
Pey daca vrei spune...ur free to do it.
bn iti spun,deci vara-mea e o nymphomaniaca,e in topul nymphomaniecelor a locului pe locul 1,singurul subiect despre care ii vine sa vb numai despre "reproducere",cred ca sotul ei e devastat de ea.Faza cu viata,pai cum sa-ti explic parintii mei s-au desparit si eu nu am cunoscut-o pe mama si mama asta noua are o fata de zici ca-i vrajitoare.Toata faza cu uratul vietii a inceput cand am aflat niste chestii mai interesante despre mine.
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 28
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by ambrozi Mon May 25, 2009 9:05 pm

maria96 wrote:
ambrozi wrote:
maria96 wrote:
ambrozi wrote:Npc, dar care e faza cu ea?
vai mie,nu cred ca vrei sa stii.
Pey daca vrei spune...ur free to do it.
bn iti spun,deci vara-mea e o nymphomaniaca,e in topul nymphomaniecelor a locului pe locul 1,singurul subiect despre care ii vine sa vb numai despre "reproducere",cred ca sotul ei e devastat de ea.Faza cu viata,pai cum sa-ti explic parintii mei s-au desparit si eu nu am cunoscut-o pe mama si mama asta noua are o fata de zici ca-i vrajitoare.Toata faza cu uratul vietii a inceput cand am aflat niste chestii mai interesante despre mine.
Deci vara-ta, ca sa inteleg, iti spune tie despre fanteziile ei sexuale??
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by maria96 Tue May 26, 2009 2:47 pm

ambrozi wrote:
maria96 wrote:
ambrozi wrote:
maria96 wrote:
ambrozi wrote:Npc, dar care e faza cu ea?
vai mie,nu cred ca vrei sa stii.
Pey daca vrei spune...ur free to do it.
bn iti spun,deci vara-mea e o nymphomaniaca,e in topul nymphomaniecelor a locului pe locul 1,singurul subiect despre care ii vine sa vb numai despre "reproducere",cred ca sotul ei e devastat de ea.Faza cu viata,pai cum sa-ti explic parintii mei s-au desparit si eu nu am cunoscut-o pe mama si mama asta noua are o fata de zici ca-i vrajitoare.Toata faza cu uratul vietii a inceput cand am aflat niste chestii mai interesante despre mine.
Deci vara-ta, ca sa inteleg, iti spune tie despre fanteziile ei sexuale??
mda,asa e!si ma enerveaza la culme!
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 28
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by ambrozi Tue May 26, 2009 7:26 pm

Bey lasa-ma, ce draq are aia mah? e cu capu? si tu lui taicatui de ce nu ii spui?
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by NothingTheKiD Wed May 27, 2009 9:37 am

Din câte am înţeles eu, vară-ta e măritată... deci presupun că are peste 20 de ani (nu-i aşa? :-S)... deci cred că ar trebui să se poarte mult mai matur decât o face acum... pentru că ar trebui să ştie că unui copil de 13 ani (nu mă înţelege greşit prin 'copil', şi eu technically tot copil sunt - nu mă refer la genul de copil caracterizat prin imaturitate, neştiinţă etc. ci doar la etapa vieţii - copilăria) nu trebuie să-i bagi în cap de la 13 ani fanteziile sale sexuale... pentru că pur şi simplu nu se face aşa ceva - lăsăm la o parte toate efectele negative pe care le are pe lângă stres continuu. Aş zice că trebuie să vorbeşti cu tatăl tău, sau cu altcineva care te poate ajuta (din câte am înţeles pe 'mama' ta cea nouă nu prea o agreezi - deci încearcă tatăl tău)... pentru că trebuie rezolvat - it's called stalking to a certain point, şi nu prea trebuie permis.
NothingTheKiD
NothingTheKiD
My Little Phoenix

Number of posts : 63
Age : 31
Location : Turnu-Magurele, Romania
Registration date : 2009-05-23

http://last.fm/user/NothingTheKiD

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by Sorana Wed May 27, 2009 7:34 pm

^ Sunt de acord...ok, e casatorita, e nebuna dupa sex( nimic neobisnuit pana acum *rolleyes*), dar faptul ca iti spune tie asa ceva e o prostie, inseamna ca e inconstienta... ar trebui sa incerci sa discuti cu cineva despre asta, sau sa ii spui ei direct ca te deranjeaza ceea ce face (desi, din cate inteleg, nu prea ai ce vorbi cu ea...)... sau poti sa o ignori, de cele mai multe ori merge xd. Cat despre faptul ca nu stie sa pastreze secretele pe care i le spui...pai, nu i le mai spune:/ sunt sigura ca poti sa gasesti pe cineva in are sa ai incredere!
Sorana
Sorana
Boy And The Ghost

Number of posts : 180
Age : 30
Location : in your head
Registration date : 2009-04-19

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by maria96 Thu May 28, 2009 2:29 pm

da,are peste 20 de ani,dar ei am incercat sa-i spun,dar zici ca-i surda,parca pe ea nici nu o intereseaza.Tata?
Pai deja am vb cu el si zice ca trebuie s-o accept asa cum e,"mama" zice ca nu e normal sa fie asa de trilu,da nu face nimic.Dak o ignor imi zice dak-s atenta la ce zice.Oricum nush ce sa ma fac,eu trebuie sa ask tot ce au de zis,dar ei parca nu ma asculta pe mn knd am cv de zis si asta ma face sa ma simt de parca sunt singura,dar mai am si alte prietene care ma inteleg lor pot sa le spun,dar parca cei din familie n-aud.Very Happy asta-i viatza!
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 28
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by ambrozi Thu May 28, 2009 5:21 pm

Taiktu a zos ca tre sa o suporti?
Scuzama, dar ce tata e asta? Probabil ii povesteste si lui, si il incanta asta.
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by doulfe Thu May 28, 2009 5:47 pm

ambrozi wrote:Taiktu a zos ca tre sa o suporti?
Scuzama, dar ce tata e asta? Probabil ii povesteste si lui, si il incanta asta.
Mi se pare mai mult decât deplasată afirmaţia asta. Aş propune, dacă tot vreţi să ajutaţi fata, să vă axaţi pe ce soluţii ar exista la problema pusă, nu la afirmaţii de valoare despre rudele ei că nu ştiţi cum puteţi jigni.
doulfe
doulfe
Oasis

Number of posts : 314
Age : 36
Location : Leeds, Marea Britanie
Registration date : 2009-05-05

http://www.doulfe.ro

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by Sorana Thu May 28, 2009 7:29 pm

maria96 wrote:da,are peste 20 de ani,dar ei am incercat sa-i spun,dar zici ca-i surda,parca pe ea nici nu o intereseaza.Tata?
Pai deja am vb cu el si zice ca trebuie s-o accept asa cum e,"mama" zice ca nu e normal sa fie asa de trilu,da nu face nimic.Dak o ignor imi zice dak-s atenta la ce zice.Oricum nush ce sa ma fac,eu trebuie sa ask tot ce au de zis,dar ei parca nu ma asculta pe mn knd am cv de zis si asta ma face sa ma simt de parca sunt singura,dar mai am si alte prietene care ma inteleg lor pot sa le spun,dar parca cei din familie n-aud.Very Happy asta-i viatza!

: shock: Ok, deci e clar, ea e dusa cu barca de tot... Probabil tatal tau nu vrea sa aiba probleme cu restul familiei, de aceea nu ii spune nimic. Nu stiu ce sa zic... e pacat ca exista asemenea oameni:/, important e sa nu te lasi influentata de ea, si cine stie, poate mai creste si ea :/
La mine asta se intampla uneori cu tata(faza cu ne-ascultatul), dar nu ma deranjeaza, pentru ca el in schimb imi spune multe alte lucruri(vorbeste si 5 ore non-stop daca vrea), imi ofera informatii si povesteste din trecutul lui si din experienta lui, ceea ce ma ajuta.In schimb, cu mama vorbesc despre orice, she's my best friend:] cred ca cel mai deranjant lucru in relatia copil- parinte e lipsa de comunicare, totul ramane la nivel de pedepse si de usi trantite in majoritatea relatiilor din ziua de azi:/
Sorana
Sorana
Boy And The Ghost

Number of posts : 180
Age : 30
Location : in your head
Registration date : 2009-04-19

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by ambrozi Thu May 28, 2009 7:33 pm

doulfe wrote:
ambrozi wrote:Taiktu a zos ca tre sa o suporti?
Scuzama, dar ce tata e asta? Probabil ii povesteste si lui, si il incanta asta.
Mi se pare mai mult decât deplasată afirmaţia asta. Aş propune, dacă tot vreţi să ajutaţi fata, să vă axaţi pe ce soluţii ar exista la problema pusă, nu la afirmaţii de valoare despre rudele ei că nu ştiţi cum puteţi jigni.
Deci chiar nu am vrut sa para o jignire, retrag ceea ce am spus. Da ai dreptate, dar sincer ma irita k-lumea chestia asta.
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by NothingTheKiD Fri May 29, 2009 12:03 am

Ai încercat totuşi să-i spui în faţă că nu doreşti să-i auzi fanteziile ei sexuale pentru că mai ai destul timp până să te intereseze atât de mult? Până la urmă, asta e (părerea mea) cel mai bun lucru pe care-l poţi face dacă s-o ignori nu poţi şi ceilalţi nu vor sau nu te pot ajuta.
NothingTheKiD
NothingTheKiD
My Little Phoenix

Number of posts : 63
Age : 31
Location : Turnu-Magurele, Romania
Registration date : 2009-05-23

http://last.fm/user/NothingTheKiD

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by maria96 Fri May 29, 2009 12:37 pm

NothingTheKiD wrote:Ai încercat totuşi să-i spui în faţă că nu doreşti să-i auzi fanteziile ei sexuale pentru că mai ai destul timp până să te intereseze atât de mult? Până la urmă, asta e (părerea mea) cel mai bun lucru pe care-l poţi face dacă s-o ignori nu poţi şi ceilalţi nu vor sau nu te pot ajuta.
deci in primul rand:tata nu se pricepe la femei,deoarece nu e femeie.
In al doilea rand:i-am spus,dar tot nebuna ramane
3:Relatia mea cu mama mea biologica ar fi fost foarte stranse sunt sigura,dar mama asta nu vrea sa-mi explice unele lucruri.Tot ce-mi zice este:"UITA!",eu nu pot uita tot ce se intampla.
Oricum tata ar intelege,daca ar fi mai intelept.Tata este un om foarte inteligent si intelept,a facut lucruri extraordinare pt. mn,dar el pare sa nu inteleaga.
Cred ca pana si o fantoma m-ar intelege mai bine.
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 28
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by ambrozi Fri May 29, 2009 1:02 pm

maria96 wrote:
NothingTheKiD wrote:Ai încercat totuşi să-i spui în faţă că nu doreşti să-i auzi fanteziile ei sexuale pentru că mai ai destul timp până să te intereseze atât de mult? Până la urmă, asta e (părerea mea) cel mai bun lucru pe care-l poţi face dacă s-o ignori nu poţi şi ceilalţi nu vor sau nu te pot ajuta.
deci in primul rand:tata nu se pricepe la femei,deoarece nu e femeie.
Asta nu intra cu nimic, el trebuie sa tina cont de educatia ce o primesti tu, sunt convinsa ca acele lucruri extraordinare ce le-a facut pentru tine este pentru ca te iubeste si vrea sa iti dea o educatie buna, dar nu inteleg de ce inchide ochii la chestia asta, eu cred ca el ar trebui sa vb cu vara-ta clar si raspicat ca nu e bine ceea ce face, sau mai degraba, roaga-l tu pe taiktu sa ii spuna.
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by maria96 Fri May 29, 2009 1:07 pm

ambrozi wrote:
maria96 wrote:
NothingTheKiD wrote:Ai încercat totuşi să-i spui în faţă că nu doreşti să-i auzi fanteziile ei sexuale pentru că mai ai destul timp până să te intereseze atât de mult? Până la urmă, asta e (părerea mea) cel mai bun lucru pe care-l poţi face dacă s-o ignori nu poţi şi ceilalţi nu vor sau nu te pot ajuta.
deci in primul rand:tata nu se pricepe la femei,deoarece nu e femeie.
Asta nu intra cu nimic, el trebuie sa tina cont de educatia ce o primesti tu, sunt convinsa ca acele lucruri extraordinare ce le-a facut pentru tine este pentru ca te iubeste si vrea sa iti dea o educatie buna, dar nu inteleg de ce inchide ochii la chestia asta, eu cred ca el ar trebui sa vb cu vara-ta clar si raspicat ca nu e bine ceea ce face, sau mai degraba, roaga-l tu pe taiktu sa ii spuna.
ms,dar nu ar intelege si oricum tata este mai mereu plecat de-acasa si vine la ora 23:00,nu prea are timp liber,nu prea am cum sa-i spun.Oricum am sa-i spun.
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 28
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by ambrozi Fri May 29, 2009 2:44 pm

OFf, munceste mult vad..saracul. Tu totusi incearca :*
Bafta mare.
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by maria96 Fri May 29, 2009 5:28 pm

ambrozi wrote:OFf, munceste mult vad..saracul. Tu totusi incearca :*
Bafta mare.
ms!
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 28
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by Sorana Mon Jun 01, 2009 7:45 pm

Naspa:|NeutralNeutral
Da' ti le-a sters de tot? Nu s-au dus in Recycle bin?
Eu cred ca ar fi mult mai bine sa vorbesti cu ea sincer decat sa o ameninti, sa vada ca iti pasa de ea si ca tie chiar iti displace ce face ea.Succes la downloaduri ;]
Sorana
Sorana
Boy And The Ghost

Number of posts : 180
Age : 30
Location : in your head
Registration date : 2009-04-19

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by doulfe Mon Jun 01, 2009 7:55 pm

Vai cât de nasol, mai ales dacă zici că iei muzica greu... bine că s-a rezolvat. Kippis Eu am avut un moment într-a XII-a când, de oftică, nervi sau mai ştiu eu ce, am şters aproape toată muzica, am lăsat foarte puţin. Să mă fi văzut acum 6 luni când mi s-a făcut dor de anumite formaţii pe care nu le găseşti absolut nicăieri, iar site-ul de pe care le-am luat atunci e mort de mai bine de 2 ani... Evil or Very Mad
doulfe
doulfe
Oasis

Number of posts : 314
Age : 36
Location : Leeds, Marea Britanie
Registration date : 2009-05-05

http://www.doulfe.ro

Back to top Go down

Loc de dat cu capu' - Page 3 Empty Re: Loc de dat cu capu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 31 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum