Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topul celor mai folosite forum-uri

+9
maria96
Kinga
Morphine
Suomi_Rocks
hartia
Sorana
Syrius
Unia
ambrozi
13 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by ambrozi Thu Jul 30, 2009 11:02 am

Era de asteptat....apropo, o initiativa ar trebui luata...o sectiune facuta in limba engleza si una in finnish....o sa prinda Wink
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Unia Thu Jul 30, 2009 11:11 am

^Nu cred ca ar merge.. In engleza exista destule forumuri, aproape in toate tarile exista deja fancluburi si nu ar avea rost. Adica cati dintre noi de exemplu am vizita forumul fansite-ului grec daca ar avea sectiune in engleza, cand avem fanclub roman?
Cat despre cel finlandez, si ei au fanclub, cu 19 membri (dinte care cel putin 3-4 nu sunt finlandezi) si care are mai putin de 100 de mesaje postate... Razz
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by ambrozi Thu Jul 30, 2009 11:19 am

La asta nu ma asteptam, adica o statistica ca asta nu stiam ca e si mai ales asa d mica..
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Suomi_Rocks Fri Jul 31, 2009 4:32 pm

Am observat ca, de la locul 4 in jos, celelalte forumuri sunt inaintea noastra doar pentru ca au mai multe topic-uri Rolling Eyes . In rest, la numarul de postari sau de membri, suntem clar mai avansati scratch
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by hartia Sat Aug 01, 2009 7:50 am

^ sa deschidem toipcuri doar asa, de dragul concurentei, e putin aiurea thumb down (daca s-a gandit cineva la asta cand a vazut postul silviei) conteaza chiar atat de mult pe ce loc suntem?
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 34
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by ambrozi Sat Aug 01, 2009 12:41 pm

Sincer eu as lasa lucrurile sa mearga asa cum sunt, Unia stie ce inseamna concurenta si altele.
Asa cum decurge forumul, sa decurga in continuare desi mereu e speranta la mai mult si la mai bine....macar asa sa fie.
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Unia Sat Aug 01, 2009 2:13 pm

^.. Cum a zis si ea. Razz
Nu conteaza cat de mari sunt restul forumurilor de pe host, doar sa functioneze forumul asta. Si, daca e sa ne uitam la statistici, in ultimele doua luni au fost aproape cate 2000 de mesaje noi (cel mai mult pana acum), asa ca e ok. bounce

https://winterstormromania.forumotion.net/stats.htm
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Suomi_Rocks Sun Aug 02, 2009 10:38 am

Hey, nu am spus ca trebuie sa deschidem noi topic-uri ca sa mai urcam in clasament Shocked
Am vrut sa se inteleaga exact ceea ce am scris: ca ceilalti sunt inaintea noastra doar pentru ca au mai multe topic-uri Razz .
Vazusem mai sus ca va faceati probleme ca eram pe locul 27, ca la celelalte forumuri creste numarul de membri si chestii din astea, iar eu nu am vrut decat sa va atrag atentia ca suntem superiori din multe alte puncte de vedere Wink
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Unia Sun Aug 02, 2009 12:37 pm

^Eu m-am prins, dar am vazut statisticile si trebuia sa zic asta. Mr. Green
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Suomi_Rocks Sat Sep 19, 2009 11:33 pm

De ce nu mai vad deloc Winterstormromania in top? confused
Am vrut sa ma uit, din curiozitate, pe ce loc mai e si nu il mai gasesc. Neutral
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Unia Sun Sep 20, 2009 11:07 am

Mi-a aparut un mesaj intr-o zi, si trebuia sa aleg un gen de muzica (au facut o categorie noua) si am ales metal: https://www.forumotion.com/en/Music-and-Radio/Metal-hard-rock-136.htm
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Suomi_Rocks Sun Sep 20, 2009 1:46 pm

Ahaa, I see.
Pai... suntem destul de bine. La toate categoriile figuram printre primii 20. Mr. Green
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by ambrozi Sun Sep 20, 2009 5:07 pm

Suntem pe 19
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Morphine Wed Sep 23, 2009 3:58 pm

Yqeay.. bravo noua! Dar continuati, continuati, continuati!! Smile)
Morphine
Morphine
Oasis

Number of posts : 329
Age : 28
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2009-05-04

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by maria96 Fri Sep 25, 2009 12:05 pm

ambrozi wrote:Suntem pe 19
ei,las ca-i bine! Smile
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 28
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by ambrozi Tue Nov 17, 2009 3:05 am

Suntem pe 14, mai incepem sa ne miscam...
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Suomi_Rocks Tue Nov 17, 2009 1:21 pm

ambrozi wrote:Suntem pe 14, mai incepem sa ne miscam...
Da, pai in weekend-uri e agitatie mare pe aici. Laughing Vreo 10-11 users online tot timpul. In timpul saptamanii mai putin..
Totusi se vede diferenta, parca a devenit muuult mai activ in ultima vreme. What a Face
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by ambrozi Tue Nov 17, 2009 2:20 pm

Trebuie si useri maimulti inregistrati si activi.
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by victor_uzum Wed Dec 02, 2009 12:43 pm

Se pare ca Noiembrie a fost cea mai buna luna a forumului Winter Storm Romania, din punctul de vedere al numarului de Post-uri (vreo 2300 si ceva).

Hai sa o depasim, luna asta, si sa facem Forum-ul popular! happy2

Tarja You'll NEVER Walk Alone!...
victor_uzum
victor_uzum
Calling Grace

Number of posts : 913
Age : 44
Location : Bucharest
Registration date : 2008-12-08

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Suomi_Rocks Wed Dec 02, 2009 3:01 pm

So far, so good. Cool
2300 e ceva, pentru cati suntem activi. Very Happy
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Topul celor mai folosite forumuri

Post by Morphine Sat Jan 02, 2010 1:29 pm

Agree Razz
Morphine
Morphine
Oasis

Number of posts : 329
Age : 28
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2009-05-04

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by victor_uzum Mon Jan 04, 2010 11:51 am

Luna trecuta au fost cu 800 de mesaje mai putin decat in noiembrie!... Suspect

V-au amortit degetelele de la frig?!... scratch

Hai sa ne mobilizam, sa recuperam in ianuarie! Trebuie sa crestem! thumb up

Tarja You'll NEVER Walk Alone!...
victor_uzum
victor_uzum
Calling Grace

Number of posts : 913
Age : 44
Location : Bucharest
Registration date : 2008-12-08

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by victor_uzum Wed Feb 17, 2010 2:25 pm

Mi se pare mie, sau activitatea pe Forum a intrat intr-o faza de oarecare letargie?!... No

Unii n-au mai intrat deloc, altii intra frecvent dar nu posteaza, etc... Am vazut si situatii in care se posteaza frecvent pe forumul international, iar pe cel romanesc foarte rar...

In felul asta n-o sa crestem niciodata!... scratch Hai sa facem un efort si sa contribuim cu totii la un Fan-Club puternic! Avem, deja, o baza solida pe care putem construi. Doar de noi depinde!...

Cu totii avem probleme, cu totii avem timpul dramuit, cu totii avem accese de lene uneori, dar putem face un efort minimal care, suprapus peste eforturile celorlalti, sa duca la rezultate remarcabile.

Ce ziceti? Merita?!...

Tarja You'll NEVER Walk Alone!...
victor_uzum
victor_uzum
Calling Grace

Number of posts : 913
Age : 44
Location : Bucharest
Registration date : 2008-12-08

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Suomi_Rocks Wed Feb 17, 2010 2:48 pm

Sunt de acord cu tine, şi eu voiam să spun asta.
Daaar, cred că este din cauza sesiunilor şi a faptului că şcoala şi învăţatul ne iau tot timpul. Am observat că în weekend-uri este mult mai populat pe aici. Smile

În plus, cred că ar trebui şi "reîmprospătat" puţin forum-ul... topic-uri noi, membri noi, chestii. Chiar şi noutăţi despre Tarja.
Eu, de exemplu, stau aproape toată ziua online, dar nu mai am ce să scriu, că am postat peste tot. Laughing
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by victor_uzum Wed Feb 17, 2010 4:23 pm

@Vlad: Eu vorbeam de contributii reale, de posturi substantiale, nu de prostioare gen Ruin The Wish, sau de Topicuri de umplutura ca Ce ascultati in acest moment.

@Silvia: Topicuri noi au aparut destule, in ultima vreme, stiri despre Tarja am primit, in ultimele doua saptamani, mai mult decat in 3 luni, dar activitatea pe Forum este tot scazuta. Multi intra, citesc una sau alta, si ies fara sa comenteze nici macar un rand.

Inca o data... Stiu ca au fost sesiuni, ca multi au scoala, teme, etc. Cu totii avem lucruri multe de facut, dar cred ca putem face efortul de a intretine Forumul asta si de a-l transforma in ceva cu adevarat important si interesant.

Parerea mea!...

Tarja You'll NEVER Walk Alone!...
victor_uzum
victor_uzum
Calling Grace

Number of posts : 913
Age : 44
Location : Bucharest
Registration date : 2008-12-08

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 2 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum