Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topul celor mai folosite forum-uri

+9
maria96
Kinga
Morphine
Suomi_Rocks
hartia
Sorana
Syrius
Unia
ambrozi
13 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 3 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Rain Wed Feb 17, 2010 10:07 pm

Wishmaster1992 wrote: k da, oi fi eu nu cu toate acasa, dar, nici k sa vb singur cu mine...

ei asta ar fi interesant...
lasand gluma la o parte, nici eu nu ma simt chiar cel mai activ memebru de pe forum, dar in ultima vreme abia am avut timp sa aprind calculatorul. oricum imi place de tine victor, ai mereu initiativa si tratezi cu maxima seriozitate forumul asta. Totusi, topicurile de genul RTW nu-s un lucru chiar rau, desi n-au nicio legatura cu Tarja, sunt facute ca sa ne distram impreuna si sa ne imprietenim; daca am posta mereu numai despre Tarja, fara sa fim oftopic n-am putea afla (aproape) nimic unul despre celalat.
Rain
Rain
Minor Heaven

Number of posts : 816
Age : 29
Location : Over the hills and far away
Registration date : 2009-08-06

http://solemnhour.deviantart.com/

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 3 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Magnolia Thu Feb 18, 2010 10:51 am

Eh...aveti voi ceva dreptate. Ne trebuie mai mare activitate. scratch Paiiii. Membrii noi nu stiu de unde mai gasim, eu am tot incercat, am mai trimis mailuri. Dar nu prea am obtinut nici un rezultat.

@Rain: Mie mi se pare ca 715 de mesaje inseamna destul de activ. Suspect
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 3 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by hartia Sat Jul 03, 2010 9:01 pm

acum cum stam? ca nu-mi dau seama
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 34
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 3 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by LadyMoon Thu Jan 06, 2011 10:41 pm

A vazut cineva chestia asta? Sper ca nu ati mai postat-o pe undeva si nu am fost eu atenta. : Neutral
http://www.metalhead.ro/stiri/romania_are_unul_dintre_cele_mai_active_fancluburi_tarja_din_lume-aid-95363-l-1
LadyMoon
LadyMoon
Coolest User

Number of posts : 894
Age : 28
Location : Pretutindeni
Registration date : 2009-05-31

Back to top Go down

Topul celor mai folosite forum-uri - Page 3 Empty Re: Topul celor mai folosite forum-uri

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum