Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

+21
Chagrin
Rain
EnsimmainenEnkeli
roxana_enache
LittlePhoenix
diana17rock
Nightwish Tarja
LadyMoon
Immortal_dark_rose
SnakeCris
hartia
Black_Kitty
Suomi_Rocks
~SweetLittleWords~
Sorana
ambrozi
Kinga
Morphine
MissSwan
Unia
maria96
25 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by SnakeCris Mon Jul 20, 2009 8:07 pm

Oh Doamne! Tocmai am facut asta, adica l-am intalnit sambata pe Marco Hietala! Cum am reactionat? Normal. L-am salutat, l-am intrebat cateva chestii si am facut o poza. Sunt tot oameni, pana la urma. Dar a fost misto! Dream came true Smile
SnakeCris
SnakeCris
Minor Heaven

Number of posts : 847
Age : 34
Location : Between Heaven and Hell
Registration date : 2009-06-10

https://www.facebook.com/SnakeCris

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty A burst of feelings!!!

Post by Nightwish Tarja Sun Aug 02, 2009 6:36 pm

La Artmania'09 l-am intalnit intai pe Marco,si am vb.minute bune...m-a impresionat faptul k e un tip extrem d natural...si doar knd s fac poza cu el am realizat ce traiesc,si nu-mi mai gaseam cuvintele...
Intalnirea cu Tuomas a fost un alt mare vis al meu devenit realitate (dupa c am vazut-o pe Tarja live)...De cum l-am vazut,m-a invadat o imensa fericire...nu pot descrie ce minunat a fost momentul knd m-a imbratisat,as f vrut opresc clipa...cu el,d emotie,n-am fost capabila s scot decat cateva cuvinte...e un barbat superb,si,da,miroase demential...pacat de pata lasata de concedierea Tarjei... Finnish Flag

Nightwish Tarja
I Walk Alone

Number of posts : 9
Registration date : 2009-04-16

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty :>

Post by diana17rock Sun Aug 02, 2009 6:44 pm

Nightwish Tarja wrote:La Artmania'09 l-am intalnit intai pe Marco,si am vb.minute bune...m-a impresionat faptul k e un tip extrem d natural...si doar knd s fac poza cu el am realizat ce traiesc,si nu-mi mai gaseam cuvintele...
Intalnirea cu Tuomas a fost un alt mare vis al meu devenit realitate (dupa c am vazut-o pe Tarja live)...De cum l-am vazut,m-a invadat o imensa fericire...nu pot descrie ce minunat a fost momentul knd m-a imbratisat,as f vrut opresc clipa...cu el,d emotie,n-am fost capabila s scot decat cateva cuvinte...e un barbat superb,si,da,miroase demential...pacat de pata lasata de concedierea Tarjei... Finnish Flag

hm...miroase demential??:>:> ce vrei sa zici? Very Happy I love you
daca as intalni-o pe tarja..nu stiu...cred pentru o clipa ca as incremeni ... apoi m-as comporta normal..si dupa ce pleaca iar as incremeni nevenindu-mi sa cred ca a fost chiar ea... la fel si cu nw guys
diana17rock
diana17rock
Our Great Divide

Number of posts : 584
Age : 30
Location : buzau
Registration date : 2008-12-05

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by Suomi_Rocks Sun Aug 02, 2009 7:26 pm

Huh, sperand ca o sa o vad in Bulgaria, cred ca da, as incremeni la inceput, apoi m-as balbai putin si i-as cere un autograf si o poza. Apoi as incerca sa imi revin si sa pot sa spun doua vorbe normale, nu ceva de genul: "You are an angel" Rolling Eyes Laughing
In continuare, as fi intr-o stare de euforie si as vorbi tot drumul spre casa despre intreaga intamplare: "am vazut-o iesind si m-am dus spre ea, apoi ea a zambit, iar eu i-am cerut un autograf. In timp ce scria eu i-am zis (...) si ea a zis (...), apoi am facut o poza, apoi (...)". Asa imi imaginez eu toata treaba asta Laughing Laughing

Eh... dreams... Mr. Green
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty :)

Post by LittlePhoenix Mon Aug 03, 2009 4:20 pm

Nu am vorbit cu ei,dar am vazut Tarja in live.Sper ca intr-o zi voi vorbi cu ea:)Numai ca as uita sa vorbesc pe engleza:))
LittlePhoenix
LittlePhoenix
Oasis

Number of posts : 310
Age : 31
Location : Miercurea Ciuc
Registration date : 2009-07-30

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by roxana_enache Sun Sep 13, 2009 9:35 pm

Eu i-am intalnit pe toti in 2005 la sesiunea de autografe... Aveam 16 ani. Very Happy Din pacate nu am apucat sa vorbesc prea multe cu ei, le-am spus doar ca abia astept sa ii vad diseara la concert... Mi-ar placea super mult sa vorbesc cu Tarja, sa fac o poza cu ea... In 2005 am uitat sa imi aduc aparatul foto... am murit de ciuda pentru ca uitasem...
Cine mai merge la concerte prin alte tari sa ma anunte si pe mine... sau in backstage cand mai vine Tarja sa ma ia si pe mine, ar fi ceva... de neuitat e putin spus...
As ruga-o in special pe Unia, avand in vedere ca ea stie mai bine cum ii poti vedea. Very Happy so... pretty please! Smile

*hugs*
roxana_enache
roxana_enache
Our Great Divide

Number of posts : 543
Age : 34
Location : Bucharest, Romania
Registration date : 2009-09-07

http://mademoisellesauvage.deviantart.com

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by EnsimmainenEnkeli Thu Nov 12, 2009 3:26 pm

Incepem cu prioritarii... pe Taji am vazut-o vara asta la Bucuresti, in concert doar si am fost absolut inebunita as fi sarit pe scena pe ea sa o iau in brateeeee crazy Dar evident nu am facut asta in schimb m-am multumit sa ii zambesc toata noaptea stand chiar acolo in fata mea la nici 2 m... mai putin de 2 metrii... ah... happy .
La ArtMania dupa o zi de invocari ale tuturor zeilor fizicii cuantice si ai gandurilor pozitive am luat dragut coltul de la parc spre hotelul AmRing cand m-am aucat sa urlu ca o nebuna la prietena mea: MARCO MARCO MARCO... ea: ce? eu: MARCO MARCO MARCOOOOO affraid affraid ea: Tuomasssss... Shocked Shocked buummm. pe ei am fost. Au fost niste scumpi. (mai ales Marco) Au facu poze, ne-au dat autografe... dar m-am comortat decent serios... Angel 2 .
Nu cred ca as fi putut sa spun acelasi lucru daca l-as fi vazut pe Emppu... e un scumpel, un dulce, un... ah. atata mi de drag!!!!!!!! :love: :love: nu stiu ce as fi facut... astept data viitoare sa vad... :clap: :clap:
EnsimmainenEnkeli
EnsimmainenEnkeli
Boy And The Ghost

Number of posts : 197
Age : 31
Location : Glasgow, United Kingdom
Registration date : 2009-11-11

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by maria96 Thu Nov 12, 2009 4:59 pm

Tare!
Dar eu cred ca daca l-as fi vazut pe Tuomas as fi incremenit...... Embarassed
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 28
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by roxana_enache Sat Nov 14, 2009 8:13 pm

hehe... eu i-am vazut... a fost incredibil. Very Happy
roxana_enache
roxana_enache
Our Great Divide

Number of posts : 543
Age : 34
Location : Bucharest, Romania
Registration date : 2009-09-07

http://mademoisellesauvage.deviantart.com

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by maria96 Sun Nov 15, 2009 1:56 pm

roxana_enache wrote:hehe... eu i-am vazut... a fost incredibil. Very Happy
tare Smile
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 28
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by Rain Sun Nov 15, 2009 3:51 pm

cred ca daca i-as intalnii primul lucru pe care l-as face ar fie sa-mi fac poze cu ei ca sa fiu sigura dupa aia ca n-am visat.... Razz cred ca ar fi super tare sa pot vorbi 5 minute cu tuomas, marco sau emppu...pana si cu anette ar fi ok....intr-un fel ma bucur ca noul lor album nu va aparea decat prin 2011, atunci cred ca voi fi destul de mare sa merg la concertul de promovare happy
Rain
Rain
Minor Heaven

Number of posts : 816
Age : 29
Location : Over the hills and far away
Registration date : 2009-08-06

http://solemnhour.deviantart.com/

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by Chagrin Sat Dec 31, 2011 7:22 pm

Eu inca nu i-am intalnit pe nicunul face to face, dar mi-as dori foarte mult cyclops ... totusi am vazut-o pe Tarja la Artmania, si tot drumul de la Cluj pana la Sibiu a fost un stres continuu, macinandu-ma in interior, de parca trebuia sa mi intalnesc femeia visurilor, sau dumnezeul Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 3796487374 cat a cantat Lacrimas Profundere si Helloween, m-am simtit super bine si : headbang ; apoi in pauza aia inainte de a intra pe scena , aveam super multe emotii si parca imi era frica; pana cand a inceput Dark Star, si o data ce Ea a aparut .. tot raul s-a risipit .. si : :love: :love: :love:
Chagrin
Chagrin
Boy And The Ghost

Number of posts : 188
Age : 33
Location : in the sheltering shade of the forest...
Registration date : 2011-10-14

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by Sahistul Sun Jan 01, 2012 2:03 pm

Eu cand am vazut-o la Art mi s-au taiat picioarele brusc....habar nu am nici acum cum am reusit sa vorbesc cu ea, sa ii cer autograf si sa stau la o poza...:love:
Sahistul
Sahistul
Oasis

Number of posts : 386
Location : Bucuresti
Registration date : 2011-07-16

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by storminsight Wed Jan 04, 2012 4:46 pm

Sahistul wrote:Eu cand am vazut-o la Art mi s-au taiat picioarele brusc....habar nu am nici acum cum am reusit sa vorbesc cu ea, sa ii cer autograf si sa stau la o poza...:love:

Si eu tot la ArtMania am vazut-o prima oara. Cred ca am tremurat de emotie vreo ora dupa :love: . Mai ales ca am dat f intamplator peste ea in Sibiu. Mi s-a parut f frumos din partea ei ca in toata agitatia mai statea si de vorba cu fanii.
storminsight
storminsight
I Walk Alone

Number of posts : 9
Registration date : 2012-01-04

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by ioana.sutu Wed Jan 04, 2012 8:18 pm

Nu am avut ocazia sa o intalnesc pe Tarja (unfortunately) dar pe Marco, Tuomas si Anette i-am intalnit si nici acum nu realizez ca am vorbit si ca am petrecut cateva clipe minunate alaturi de ei.Reactia mea a fost una...calma (daca pot spune asa).Uitandu-ma la ei mi-am spus in gand "Ahh...uite-i pe prietenii mei!" si am zambit Smile
ioana.sutu
ioana.sutu
I Walk Alone

Number of posts : 6
Age : 32
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2012-01-04

https://www.facebook.com/ioanasphotography

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by maria96 Wed Jan 04, 2012 8:26 pm

ioana.sutu wrote:Nu am avut ocazia sa o intalnesc pe Tarja (unfortunately) dar pe Marco, Tuomas si Anette i-am intalnit si nici acum nu realizez ca am vorbit si ca am petrecut cateva clipe minunate alaturi de ei.Reactia mea a fost una...calma (daca pot spune asa).Uitandu-ma la ei mi-am spus in gand "Ahh...uite-i pe prietenii mei!" si am zambit Smile
you seem to be lucky
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 28
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by mihaella.andreea.1 Sat Apr 27, 2013 10:42 pm

1. fac pe dura sa par ca nu ma intereseaza
2. lesin Smile))[cand vine spre mn]

mihaella.andreea.1
Lost Northern Star

Number of posts : 11
Registration date : 2013-04-25

Back to top Go down

Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja? - Page 2 Empty Re: Care e prima ta reactie daca ti-ai intalni membrul preferat al trupei NW sau pe Tarja?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum