Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Fashion House

+8
Rain
ambrozi
LadyMoon
Unia
Magnolia
Suomi_Rocks
kuolema
MissSwan
12 posters

Page 17 of 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by MissSwan Fri May 13, 2011 9:37 am

2011 NY City Ballet Spring Gala
The Fashion House - Page 17 Sarah-jessica-parker-valentino-pre-fall

2011 Cannes Film Festival
The Fashion House - Page 17 Emily-Browning-Louis-VuittonThe Fashion House - Page 17 Tilda-swinton-cannesThe Fashion House - Page 17 Angelina-jolie-Kung-Fu-Panda-2-PhotocallThe Fashion House - Page 17 Ash-Rai-Armani-Priv%C3%A9The Fashion House - Page 17 Monique-LhuillierThe Fashion House - Page 17 Jane-fonda-pucciThe Fashion House - Page 17 Bryce-Dallas-Howard-In-Reem-AcraThe Fashion House - Page 17 114125949The Fashion House - Page 17 Emily-browning-in-valentinoThe Fashion House - Page 17 Mia-Wasikowska-roland-mouretThe Fashion House - Page 17 Tilda-swinton-Haider-AckermannThe Fashion House - Page 17 Cannes-day-2

2011 National Movie Awards
The Fashion House - Page 17 National-tv-awardsThe Fashion House - Page 17 National-movie-awards

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides Moscow & London Premieres
The Fashion House - Page 17 Penelope-cruz-emilio-pucciThe Fashion House - Page 17 Cruz-givenchy-couture

2011 Maxim Hot 100 Party
The Fashion House - Page 17 Rosie-Huntington-Whiteley-In-MaxMara

Sidewalk Style
The Fashion House - Page 17 FP_7296088_Teese_Dita_Von_EXCL_FP9_16_16
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by hartia Fri May 13, 2011 10:33 am

in loc de tocuri zic ca ai putea gasi ceva de genu
The Fashion House - Page 17 Christian-dior-547-new-602955_0x440
sau
The Fashion House - Page 17 Product-images--9147a7c519d71cd6a97ba6114fc9baa4a267b3a0-dfa56b01efe84468--jpg__270_270--image
sunt mult mai usor de purtat, comozi, si daca gasesti perechea care trebuie, eleganti Smile
pe-a 8-a nu m-a prea interesat ce am purtat, dar desigur, vremurile erau altele lmao ma rog, in ideea ca nu mi-am cumparat o rochita pe care stiam ca nu aveam sa o mai port, ci am imprumutat ceva de la sora mea.
Pe-a 12-a, am gasit o rochie cu bretele, lunga, cu dantela peste, si sfoara din-aia care venea in x-uri, ca la rochiile medievale. i loved it, insa i-am rupt dantela din partea de jos cand mi-am agatat tocurile in ea. eyelashes
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 34
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by Unia Fri May 13, 2011 11:14 am

^Cum au zis si ele. Mr. Green
Noi nu am fost in excursie la banchet, doar am tinut la restaurant, si apoi continuare printr-un club (unde nu vrut sa merg in a 8a, si in a 12a a trebuit sa plec devreme sa ajung in Miskolc a doua zi XD).
Dar eu niciodata nu am fost prea entuaziasmata de vreun banchet, cel putin pentru mine a depins mult de cat de bine ma intelegeam cu colegii; normal ca aveam prieteni prin liceu, dar nu chiar atat de bine incat sa vreau sa merg un weekend intreg cu ei, cred ca nu aveam destul de multe chestii in comun - de exemplu acum e diferit de cand am venit la facultate.
Dar da, ar trebui sa mergi totusi, chiar daca poate nu iti va placea atat de mult, dar daca nu te duci poate la un moment dat o sa iti para rau.

Si eu vroiam sa sugerez tot talpa din aia in loc de tocuri. Mie mi-au placut intotdeauna tocurile, si le port cam peste tot, dar de cand am vazut ca e muuuuuuuult mai usor de mers cu alea, imi plac si mai mult si le port cam tot timpul. bounce Din pacate tocuri normale nu mai prea port, e prea greu de mers cu ele, si evident ca imi plac cele mai inalte, si cele mici nu imi plac de obicei. Mr. Green

A, si despre rochie (si aici stiu ca risc sa vina Arina si sa se ia de mine Razz ) dar cine zice ca trebuie neaparat sa ai rochie? Dupa ce m-am tot gandit si eu la ce rochie sa port - pur si simplu nu ma simt bine daca port o rochie, chiar daca unele chiar imi plac foarte mult, dar nu ma pot obisnui nicicum - si am renuntat in sfarsit si am purtat asta:
https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/2rwq3o4.jpg (sunt a doua din dreapta, daca nu era deja evident Mr. Green )
Am fost singura fata care nu avea rochie, si desi unii se uitau cam ciudat, tot cred ca a fost o idee buna, pentru ca nu m-am simtit ciudat, si macar am purtat ceva care mi-a placut si in care m-am simtit normal. Razz
Deci cred ca poti sa porti ceva foarte dragut, care sa arate foarte bine, chiar daca nu e neaparat rochie sau tocuri. Razz
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty ...

Post by MissSwan Fri May 13, 2011 11:18 am

Sunt de acord cu Bianca si Cristina. Nu zic sa nu faci altceva decat sa te gandesti si sa vb despre banchet. E stupid. Laughing Dar putin entuziasm nu strica. Si e pacat sa nu profitati de una dintre putinele ocazii pe care le aveti pt a va aranja si imbraca elegant. Mai tarziu o sa va para rau. Cum nu suntem celebritati sau din vreo familie regala sa avem cate un eveniment pe saptamana minim, e frumos sa valorificam la maxim. Eu si in a 8-a si in a 12-a am avut rochii trei sferturi. Intr-a 8-a cred ca a fost prima data cand am purtat niste tocuri mai serioase. :rofl: Si prima data cand m-am machiat si coafat la salon. Intr-a 12-a deja eram in tema ca sa zic asa. lmao Si acum o sa merg la balul de absolvire al prietenei mele cele mai bune (la al nostru n-am avut chef pt ca din grupa mea nu mergea nimeni si pe cei de la istorie nu-i cunosteam), asa ca le bifez pe toate. Acum o sa am rochie lunga intr-un final. Mi-am luat si sandale si poseta, am dat comanda de bijuterii. Ce mai sunt f entuziasmata. :rofl:

The Fashion House - Page 17 $(KGrHqYOKiIE0oo5(ZhSBN(C8iJV2g~~0_3The Fashion House - Page 17 50390-gThe Fashion House - Page 17 Shell-clutch-bag-thumb-200x210-113099

Legat de tocuri vs wedges. E adevarat in general sunt mai comode wedges. Insa acum exista o gramada de tocuri cu platforma care sunt la fel de comode. De asemenea e f important calapodul, niste pantofi cu toc si calapod bun pot fi chiar mai comozi decat ceva cu talpa. Conteaza si modelul, cat de bine sustin talpa, glezna, etc.

MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by SnakeCris Fri May 13, 2011 12:28 pm

Omfg, cat de faini sunt pantofii! Stii ca vrem poze de la event cu tine, da? Mr. Green
SnakeCris
SnakeCris
Minor Heaven

Number of posts : 847
Age : 34
Location : Between Heaven and Hell
Registration date : 2009-06-10

https://www.facebook.com/SnakeCris

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by MissSwan Fri May 13, 2011 1:35 pm

^ Mr. Green Sigur, pun cum sa nu. Doar ce au venit acum pantofii, i-am probat sunt fff comozi desi au toc de 11, insa ajuta si mica platforma de 1. Testul unui pantof se face cel mai bine nu la mers ci la stat pe loc. Atunci vezi intr-adevar cat de comozi sunt. Eu m-am benoclat cu rochia si pantofii in fata oglinzii vreo juma de ora si nici nu i-am simtit. lmao
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by LadyMoon Fri May 13, 2011 3:22 pm

Rochia aia e superba. Shocked
LadyMoon
LadyMoon
Coolest User

Number of posts : 894
Age : 28
Location : Pretutindeni
Registration date : 2009-05-31

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by MissSwan Fri May 13, 2011 5:54 pm

Mr. Green Eh, vezi cand gasesti ceva care-ti place parca devine mai interesant, nu?
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by LadyMoon Fri May 13, 2011 6:19 pm

Trebuie sa si arati intr-un fel ca sa porti asemenea haine.. eu as fi caraghioasa cu asa ceva si nu neaparat din cauza lungimii (poate e doar parerea mea, dar nu prea poti sa porti rochii lungi la 15 ani Neutral ). Daca ar fi dupa mine, m-as duce la banchet in blugi si adidasi, m-ar omori maica'mea. :rofl: Laughing
LadyMoon
LadyMoon
Coolest User

Number of posts : 894
Age : 28
Location : Pretutindeni
Registration date : 2009-05-31

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by hartia Fri May 13, 2011 7:01 pm

^ try this
The Fashion House - Page 17 Free-people-easy-breezy-dress-1
The Fashion House - Page 17 222405
The Fashion House - Page 17 Short-Evening-Dress-Wear-XL069-
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 34
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by MissSwan Fri May 13, 2011 7:22 pm

LadyMoon wrote:Trebuie sa si arati intr-un fel ca sa porti asemenea haine.. eu as fi caraghioasa cu asa ceva si nu neaparat din cauza lungimii (poate e doar parerea mea, dar nu prea poti sa porti rochii lungi la 15 ani Neutral ). Daca ar fi dupa mine, m-as duce la banchet in blugi si adidasi, m-ar omori maica'mea. :rofl: Laughing

Asa e, nici mie nu mi se pare potrivita o rochie lunga la varsta ta. Insa sunt sigura ca ai gasi destule in jurul genunchiului, sau chiar pana la jumatatea pulpei care ti-ar placea si ti s-ar si potrivi.
De acord cu cele puse de Bianca si as mai adauga
The Fashion House - Page 17 109704_fr_lThe Fashion House - Page 17 109222_fr_lThe Fashion House - Page 17 111766_fr_lThe Fashion House - Page 17 111768_fr_lThe Fashion House - Page 17 109706_fr_lThe Fashion House - Page 17 108362_fr_lThe Fashion House - Page 17 115194_fr_lThe Fashion House - Page 17 108949_fr_lThe Fashion House - Page 17 104217_fr_lThe Fashion House - Page 17 112565_fr_lThe Fashion House - Page 17 109224_fr_lThe Fashion House - Page 17 111979_fr_lThe Fashion House - Page 17 109748_fr_lThe Fashion House - Page 17 109006_fr_lThe Fashion House - Page 17 112200_fr_lThe Fashion House - Page 17 109226_fr_lThe Fashion House - Page 17 108713_fr_lThe Fashion House - Page 17 111763_fr_lThe Fashion House - Page 17 109317_fr_l
Ma rog si lista poate continua, in principiu ti-as recomanda ceva ori cu dantela si maneci ori ceva inflorat si vaporos.
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by LadyMoon Fri May 13, 2011 10:05 pm

Mai degraba mi-as lua ceva de genul asta. Bine, recunosc, asta e cel mai naspa exemplu posibil, ideea e simplu si culori inchise.
The Fashion House - Page 17 Dsc03310
Oricum, important e ce gasesc in magazine si eu rar gasesc ceva care-mi place dintr-o data, trebuie sa stau vreo 4 ore sa-mi caut si urasc asta. Neutral
LadyMoon
LadyMoon
Coolest User

Number of posts : 894
Age : 28
Location : Pretutindeni
Registration date : 2009-05-31

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by MissSwan Fri May 13, 2011 10:26 pm

^ Nu mi se pare un stil prea adecvat varstei tale, dar na daca asta iti place. Smile Eu ti-am spus ce mi se pare mie ca s-ar potrivi cu varsta, ocazia si anotimpul. Decizia finala oricum va fi a ta, dar eu zic sa te mai gandesti. Razz
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by MissSwan Sat May 14, 2011 10:39 am

The Fashion House - Page 17 101840_in_l

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides London Premiere
The Fashion House - Page 17 Astrid-Berges-Frisbey-In-Maxime-Simoens-Couture

2011 Cannes Film Festival
The Fashion House - Page 17 M%C3%A9lanie-Laurent-cannesThe Fashion House - Page 17 Mia-Wasikowska-valentinoThe Fashion House - Page 17 Cheryl-cole-St%C3%A9phane-Rolland-Spring-2011-CoutureThe Fashion House - Page 17 Sjp-dolce-gabbanaThe Fashion House - Page 17 114157329The Fashion House - Page 17 Fan-bing-bing-elie-saabThe Fashion House - Page 17 Tang-wei-cannesThe Fashion House - Page 17 Sarah-jessica-parker-elie-saabThe Fashion House - Page 17 Fan-bing-bing-versaceThe Fashion House - Page 17 FanThe Fashion House - Page 17 Cannesffday3

Vogue & IWC Present Peter Lindbergh's Portofino
The Fashion House - Page 17 ELLE-MACPHERSON-IN-MAX-MARAThe Fashion House - Page 17 114131785

Victoria's Secret Bombshells Events
The Fashion House - Page 17 114126060The Fashion House - Page 17 114140278

Sidewalk Style
The Fashion House - Page 17 Freida-pinto-peter-pilotto-dress

Shoes She Should Have Worn: Astrid Berges-Frisbey
The Fashion House - Page 17 Astrid-Shoe-Swapping
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by hartia Sat May 14, 2011 1:42 pm

why, oh why don't i like sarrah jessica parker? Embarassed
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 34
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by Suomi_Rocks Sat May 14, 2011 3:38 pm

MissSwan wrote: The Fashion House - Page 17 Fan-bing-bing-versace
Ce bine arată rochia asta pe manechin...

MissSwan wrote:The Fashion House - Page 17 Cheryl-cole-St%C3%A9phane-Rolland-Spring-2011-Couture

Iar aceasta arată mai bine pe non-manechin...muuult. Mr. Green
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by Magnolia Sat May 14, 2011 5:02 pm

Arina, mie imi plac rochitele ce le-ai pus acolo, dar eu pentru banchet nu cred ca m-as putea imbraca asa. Adica, la modul serios, m-as simti ciudat. Nu ai ceva mai... sport?
Da, stiu, sunt depasita. Laughing

Ma refeream la faptul ca vreau o rochie draguta, si vreau pantofi draguti dar fara tocuri, pentru ca 1. Picioarele mele pur si simplu NU arata bine pe tocuri, 2. Nu prea imi plac. Si o sa ma machiez frumooooos. Mr. Green Dar vreau ceva care sa stiu ca mi s epotriveste, adica daca mi-as lua o rochie din aia cu dantela si flori cred ca m-as simti prea impopotonata.

Vreau din aia care sa acopere un pic genunghii ca am genunchi urati. ... Si as vrea sa fie albastra.

Gata, am terminat cu fitzele.

@Vixi: Ce dragutza e rochiaaa.
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by MissSwan Sat May 14, 2011 8:21 pm

Suomi_Rocks wrote:

MissSwan wrote:The Fashion House - Page 17 Cheryl-cole-St%C3%A9phane-Rolland-Spring-2011-Couture

Iar aceasta arată mai bine pe non-manechin...muuult. Mr. Green

Mie nu-mi place deloc pe Cheryl Cole. Mi se pare ca se vede mult prea mult "boob". lmao Pt mine asta e genul de rochie care se potriveste femeilor cu sani mici a la Gwyneth Paltrow. Altfel, devine cam cheap dpmdv.

Magnolia wrote:Arina, mie imi plac rochitele ce le-ai pus acolo, dar eu pentru banchet nu cred ca m-as putea imbraca asa. Adica, la modul serios, m-as simti ciudat. Nu ai ceva mai... sport?
Da, stiu, sunt depasita. Laughing

Ma refeream la faptul ca vreau o rochie draguta, si vreau pantofi draguti dar fara tocuri, pentru ca 1. Picioarele mele pur si simplu NU arata bine pe tocuri, 2. Nu prea imi plac. Si o sa ma machiez frumooooos. Mr. Green Dar vreau ceva care sa stiu ca mi s epotriveste, adica daca mi-as lua o rochie din aia cu dantela si flori cred ca m-as simti prea impopotonata.

Vreau din aia care sa acopere un pic genunghii ca am genunchi urati. ... Si as vrea sa fie albastra.

Gata, am terminat cu fitzele.

@Vixi: Ce dragutza e rochiaaa.

Mai sport? Laughing Nu prea imi dau seama la ce te referi. Pt ca rochiile astea au linii simple, mai ales cele din dantela, adica sunt drepte, fara volane, aplicatii etc. Plus ca am vazut fete de 14-15 ani in genul asta de rochii si arata perfect, vezi Chloe Moretz, Elle Fanning, Saoirse Ronan, Hailee Steinfeld. Iar picioarele unei femei sa stii ca absolut intotdeauna vor arata mai bine pe tocuri, e un fel de lege a firii lol, ti se pare ca nu iti sta bine probabil pt ca nu esti obisnuita, insa n-au cum sa arate mai bine in pantofi fara toc. Dar, daca chiar nu iti place, niste balerini finuti ti-as recomanda, eventual peep toe, tot din dantela sau lac, ceva f feminin care sa compenseze totusi lipsa tocului.
Cam asa se imbraca fetele de varsta ta la ocazii:
The Fashion House - Page 17 Chloe-Moretz-miu-miuThe Fashion House - Page 17 FP_6179185_RIJ_DEAD_AWAKE_09_30The Fashion House - Page 17 Elle-fanning-Best-Newcomer-Best-Dressed-TeenThe Fashion House - Page 17 Chloe-Moretz-styleThe Fashion House - Page 17 Elle-v-oliviaThe Fashion House - Page 17 Elle-fanning-valentino-couture-critics-choiceThe Fashion House - Page 17 The-Way-Back-London-PremiereThe Fashion House - Page 17 Hailee-Steinfeld-award-season-11The Fashion House - Page 17 Hailee-Steinfeld-award-season-2The Fashion House - Page 17 Hailee-Steinfeld-miu-miuThe Fashion House - Page 17 Hailee-Steinfeld-ferrettiThe Fashion House - Page 17 Hailee-Steinfeld-marc-jacobsThe Fashion House - Page 17 Chlo%C3%A9-hailee-afi-awardsThe Fashion House - Page 17 Silk-flower-embellished-dress

Cu faza cu sport, recunosc ca m-ai bagat complet in ceata. Poate la ceva de genul te gandesti?

The Fashion House - Page 17 112563_fr_lThe Fashion House - Page 17 108940_fr_lThe Fashion House - Page 17 108393_fr_lThe Fashion House - Page 17 105007_fr_lThe Fashion House - Page 17 113218_fr_l

In ce priveste incaltamintea, eventual ceva asa
The Fashion House - Page 17 101662_in_lThe Fashion House - Page 17 97131_in_lThe Fashion House - Page 17 101774_in_lThe Fashion House - Page 17 101663_in_lThe Fashion House - Page 17 97087_in_lThe Fashion House - Page 17 97078_in_lThe Fashion House - Page 17 97094_in_lThe Fashion House - Page 17 96851_in_lThe Fashion House - Page 17 101789_in_l
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by Magnolia Sat May 14, 2011 8:37 pm

^Rochiile sunt frumoase, dar nu chiar la ce ma gandeam, desi cea albastra se apropie putin. Cred ca nu m-am exprimat bine.Ceea ce vroiam sa spun e, ca vreau un croi simplu, si nu din alea care se latesc jos sau cu aplicatii si alte minuni, cum au fetele alea din poze. Laughing Stai ca o sa caut o poza cu ceva in genul la care ma gandeam eu, si poate ma ajuti.
Balerinii sunt foarte tari, aia albi si aia bleumarin cu aplicatia pe varf imi plac foarte mult. happy3

Acusi ma uit pe google daca gasesc ce vroiam.
Si am gasit cam ce cautam, chiar printre paginile anterioare ale topicului.
The Fashion House - Page 17 106g5zm
Dar nu neagra, si poate cu ceva desene sau mai stiu eu ce.
Poate fabulez eu, si defapt e exact aceiasi chestie cu ce mi-ai aratat tu, dar deh... daca nu-i ce m-am gandit eu, apai atunci caut pana e fix aia. Ai, ma bate stresu' ca sambata viitoare merg sa ma uit prin magazine si nu stiu ce sa iau. Bine ca macar stii tu. I love you
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by Suomi_Rocks Sat May 14, 2011 10:18 pm

MissSwan wrote:
The Fashion House - Page 17 $(KGrHqYOKiIE0oo5(ZhSBN(C8iJV2g~~0_3The Fashion House - Page 17 50390-gThe Fashion House - Page 17 Shell-clutch-bag-thumb-200x210-113099


Acum le văd...chiar arată foarte foarte fain. Very Happy Have fun şi să nu uiţi să ne arăţi poze! Very Happy
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by MissSwan Sat May 14, 2011 10:57 pm

Magnolia wrote:^Rochiile sunt frumoase, dar nu chiar la ce ma gandeam, desi cea albastra se apropie putin. Cred ca nu m-am exprimat bine.Ceea ce vroiam sa spun e, ca vreau un croi simplu, si nu din alea care se latesc jos sau cu aplicatii si alte minuni, cum au fetele alea din poze. Laughing Stai ca o sa caut o poza cu ceva in genul la care ma gandeam eu, si poate ma ajuti.
Balerinii sunt foarte tari, aia albi si aia bleumarin cu aplicatia pe varf imi plac foarte mult. happy3

Acusi ma uit pe google daca gasesc ce vroiam.
Si am gasit cam ce cautam, chiar printre paginile anterioare ale topicului.
The Fashion House - Page 17 106g5zm
Dar nu neagra, si poate cu ceva desene sau mai stiu eu ce.
Poate fabulez eu, si defapt e exact aceiasi chestie cu ce mi-ai aratat tu, dar deh... daca nu-i ce m-am gandit eu, apai atunci caut pana e fix aia. Ai, ma bate stresu' ca sambata viitoare merg sa ma uit prin magazine si nu stiu ce sa iau. Bine ca macar stii tu. I love you

Draguta, imi place, are elementul ala la gat care o face tinereasca. Sper sa gasesti ceva cat mai aproape de ce cauti. Mr. Green

Suomi_Rocks wrote:



Acum le văd...chiar arată foarte foarte fain. Very Happy Have fun şi să nu uiţi să ne arăţi poze! Very Happy

Cum sa nu, de-abia astept. Very Happy
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by Magnolia Sat May 14, 2011 11:08 pm

^Sank iu.
Rochita ta lunga e foarte draguta. Imi place cum e, asa mai speciala.
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by MissSwan Sun May 15, 2011 12:06 pm

^ Multumesc. Cum am vazut-o m-a obsedat, am pandit-o cateva zile pana am prins marimea mea. :rofl:

Inside Cannes Festival 2011 with L'Oreal: http://www.loreal-cannes-festival.com/en

Hannah MacGibbon's Best Bits at Chloé
The Fashion House - Page 17 Slide1The Fashion House - Page 17 Slide2The Fashion House - Page 17 Slide3The Fashion House - Page 17 Slide4

Anja Rubik by Mert & Marcus for Elie Saab Le Parfum
The Fashion House - Page 17 Eliesaab

EXCLUSIVE PHOTOS: Kate Winslet Works the Camera for St. John
The Fashion House - Page 17 Kate-winslet-300x400The Fashion House - Page 17 Kate-winslet-2-300x400

Chanel Cruise 2012 Collection by Karl Lagerfeld: http://fashiongonerogue.com/chanel-cruise-2012-collection-karl-lagerfeld/

The Fashion House - Page 17 RzThe Fashion House - Page 17 Rz2The Fashion House - Page 17 Rz3The Fashion House - Page 17 Rz4The Fashion House - Page 17 Rz5

2011 Cannes Film Festival
The Fashion House - Page 17 Penelope-cruz-stella-mccartney-cannesThe Fashion House - Page 17 Astrid-chanelThe Fashion House - Page 17 Tang-wei-chanelThe Fashion House - Page 17 Elie-saab-cannesThe Fashion House - Page 17 Peter-pilotto-cannesThe Fashion House - Page 17 Diane-kruger-Jean-Paul-Gaultier-Resort-2011The Fashion House - Page 17 Paz-vega-azzaroThe Fashion House - Page 17 KK-ChanelThe Fashion House - Page 17 Penelope-cruz-marchesa1The Fashion House - Page 17 Uma-chanel-coutureThe Fashion House - Page 17 Cheryl-cole-roberto-cavalliThe Fashion House - Page 17 Clemence-PoesyThe Fashion House - Page 17 Cannes-day4


Last edited by MissSwan on Sun May 15, 2011 9:36 pm; edited 1 time in total
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by LadyMoon Sun May 15, 2011 8:07 pm

Mi-am luat rochie. Are forma asta:
The Fashion House - Page 17 09102310
Numai ca e mult mai scurta, are o danteluta jos si e neagra cu niste forme albe de pasari. Si nu pot sa respir in ea, sau sa ma aplec, sau sa fac orice altceva decat sa stau. In picioare. Shocked Nu, nu e prea mica, asa trebuie sa fie. Crying or Very sad Si mi-am gasit si niste sandale tot negre cu tocuri de 5 cm (asta pentru ca n-am de gand sa ma intrec in tocuri cu pitipoancele din clasa Smile ). Deh, nu sunt cele mai elegante sandale dar astea mi-au placut si rochia aia mi-a fost de ajuns oricum..
LadyMoon
LadyMoon
Coolest User

Number of posts : 894
Age : 28
Location : Pretutindeni
Registration date : 2009-05-31

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by MissSwan Sun May 15, 2011 9:34 pm

Nu mi se pare normal sa nu te poti misca in ea. E dragut modelul si din ce descrii tu, dar ceva e in neregula. Poate per total nu e prea mica, insa in zona taliei sigur este.
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

The Fashion House - Page 17 Empty Re: The Fashion House

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum