Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tari in care ati fost/vreti sa mergeti

+22
roxana_enache
Magnolia
serinia
Nightwish Tarja
Suomi_Rocks
kuolema
LittlePhoenix
diana17rock
Immortal_dark_rose
wildchild
LadyMoon
Winter Storm
maria96
Sorana
Morphine
doulfe
winter_rose_within
Annah
october27
MissSwan
ambrozi
Unia
26 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Tari in care ati fost/vreti sa mergeti - Page 2 Empty Re: Tari in care ati fost/vreti sa mergeti

Post by Magnolia Sun Oct 04, 2009 8:26 am

Si mi-as mai dori sa vad: Anglia, Norvegia, Austria (mai pe indelete) America, poate o data un tur prin Romania, ca mare lucru nu prea am vazut din ea. Mad , Cehia inca o data, Belgia, si poate cateva tari asiatice, si desigur cat mai multe din Europa.
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Tari in care ati fost/vreti sa mergeti - Page 2 Empty Re: Tari in care ati fost/vreti sa mergeti

Post by simona13 Wed Jan 04, 2012 6:37 pm

pai Very Happy bulgaria ( de vreo 20 de ori), grecia (x10), turcia (x2), ungaria, austria, germania, franta, italia, belgia, luxemburg, slovenia, slovacia, cehia

vreau sa ajung in Anglia, SUA si Finlanda de vizitat
dar ca vacanta de stat la soare un Hawaii, Bora Bora =))
simona13
simona13
Boy And The Ghost

Number of posts : 134
Location : Bucuresti
Registration date : 2012-01-04

http://www.artout.ro

Back to top Go down

Tari in care ati fost/vreti sa mergeti - Page 2 Empty Re: Tari in care ati fost/vreti sa mergeti

Post by Nemesis Meremin Thu Jan 05, 2012 12:38 pm

cele mai vizitate tari unde am stat si cateva saptamani bune au fost : gemania (unchiul meu in munchen, in nurnberg un verisor mai in varsta, mai am si alte rude doar ca nu am stat asa de mult in frankfurt, meintal, berlin, etc) apoi austria la maicamea si la bunicamea (bruck an der leitha, krems, langelois,wien, in mare parte oberosterreich si niederosterriech). si evident in ungaria aproape de granita (maco,szeged, hadmeszowasharhei - sau ceva de genu Smile) si alte orase,) in mare parte - la bunicul din partea mamei si fratele lui geman.

pe urma, bulgaria x 2, slovacia x 1, italia x 6, grecia x 1, luxemburg x 2, elvetia x 2, cehia x 1, croatia x 2 cu turnee cu teatru german din Timisoara, franta x 6 + monaco x 2, belgia x 4, slovenia x 1, polonia (cateva ore), si inca cateva tari in care am avut sederi de cateva ore. stiu ca la un momentdat numarasem vreo 17 la numar - numa de pe continentu nostru. i so love my mom pt.ca ma tot trimitea in toate excursiile si schimburile scolare din lume, stagii de jurnalism, turnee de teatru, festivaluri de teatru, etc.
urmeaza sa merg la taicamiu si fratii mei din california, USA (sper, macar anul asta, desi sunt de 11 ani acolo) .
in rest mi-as dori sa vad spania, portugalia, olanda si mai ales Finlanda, norvegia si Suedia. atunci pot spune ca am vazut (cam) toata Europa.
eh, asta cam atat despre mine Smile
Nemesis Meremin
Nemesis Meremin
The Reign

Number of posts : 46
Age : 35
Location : Timisoara
Registration date : 2010-01-07

Back to top Go down

Tari in care ati fost/vreti sa mergeti - Page 2 Empty Re: Tari in care ati fost/vreti sa mergeti

Post by Cristina. Sun Dec 02, 2012 3:51 pm

Am fost in Italia si in Ungaria.
Cel mai mult imi doresc sa ajung in Finnish Flag of course Very Happy si cel mai tare feeling ar fi sa vad Nightwish live , tot acolo Wink
Cristina.
Cristina.
Lost Northern Star

Number of posts : 18
Location : Tarnaveni
Registration date : 2012-11-30

Back to top Go down

Tari in care ati fost/vreti sa mergeti - Page 2 Empty Re: Tari in care ati fost/vreti sa mergeti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum