Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTube, acest YouTube al rockerilor

4 posters

Go down

RockTube, acest YouTube al rockerilor Empty RockTube, acest YouTube al rockerilor

Post by doulfe Mon Aug 03, 2009 7:17 pm

Acu vreun an s-a lansat site-ul www.rocktube.us (proiect marca Metalhead.ro) în variantă beta, variantă care cred că încă se menţine... În orice caz, eu abia acu ceva zile l-am descoperit Laughing Poţi încărca fişiere audio, video, crea grupuri, pune poze etc. cu orice are cât de cât tangenţă cu genul numit rock... pot fi videoclipuri/melodii ale unor trupe consacrate deja sau ale unor trupe noi în scopul promovării, sau poate mai sunt unii care simt nevoia să se filmeze cântând la un instrument şi să apară online... şi câte şi mai câte

Am şi eu un profil făcut: www.rocktube.us/doulfe
Deocamdată am observat că nu pot edita/şterge fişierele încărcate de mine... se prea poate să mai existe şi alte lipsuri, în definitiv e relativ nou site-ul.
doulfe
doulfe
Oasis

Number of posts : 314
Age : 36
Location : Leeds, Marea Britanie
Registration date : 2009-05-05

http://www.doulfe.ro

Back to top Go down

RockTube, acest YouTube al rockerilor Empty Re: RockTube, acest YouTube al rockerilor

Post by Unia Tue Aug 04, 2009 2:46 pm

Stiam de un timp de el, dar de cateva luni nu pot sa ma uit la nimic, pur si simplu nu se incarca.. Neutral
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

RockTube, acest YouTube al rockerilor Empty Re: RockTube, acest YouTube al rockerilor

Post by maria96 Fri Aug 14, 2009 3:31 pm

Da bethon si cool site-ul,dar mie imi ia cv timp pana se incarca o pagina,nu de alta,da cam cade conexiunea Very Happy
maria96
maria96
Minor Heaven

Number of posts : 813
Age : 27
Location : somewhere in a cold place called home
Registration date : 2009-05-14

Back to top Go down

RockTube, acest YouTube al rockerilor Empty Re: RockTube, acest YouTube al rockerilor

Post by ambrozi Sat Aug 15, 2009 3:53 pm

da,e ok siteul imi place, dar e singurul in care nu am gasit un progr in care sa downloadez muzica deacolo in format mp3, cum e si la youtube
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

RockTube, acest YouTube al rockerilor Empty Re: RockTube, acest YouTube al rockerilor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum