Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

+13
hartia
ambrozi
diana17rock
EnsimmainenEnkeli
Immortal_dark_rose
Kinga
victor_uzum
Rain
roxana_enache
Suomi_Rocks
Unia
LadyMoon
Magnolia
17 posters

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by roxana_enache Sun Oct 11, 2009 6:04 pm

Pai ai ceva postere, nu glumaaa! Very Happy
roxana_enache
roxana_enache
Our Great Divide

Number of posts : 543
Age : 34
Location : Bucharest, Romania
Registration date : 2009-09-07

http://mademoisellesauvage.deviantart.com

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Magnolia Sun Oct 11, 2009 6:43 pm

Foarte tari... Eu am o poza printata cu Tarja in fata biroului, un megaposter cu NW pe usa si niste interviuri cu Marco si tarja pe perete. Very Happy
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Unia Sun Oct 11, 2009 7:22 pm

Am facut un topic nou pentru colectii de postere, CD-uri si alte chestii. Razz
O sa le postez si eu pe ale mele in curand, momentan e cam dezordine si unele au mai cazut si trebuie lipite la loc. Razz
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Rain Sun Oct 11, 2009 7:35 pm

N-am o colectie prea impresionanta, deci nu prea am ce arata....in comp am tot ceea ce am nevoie muzica, poze, video-uri...acum ceva timp insa aveam mania de a pune pe dulap versuri care imi placeau
Rain
Rain
Minor Heaven

Number of posts : 816
Age : 29
Location : Over the hills and far away
Registration date : 2009-08-06

http://solemnhour.deviantart.com/

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by LadyMoon Sun Oct 11, 2009 8:05 pm

Am doar 3 postere cu care ma mandresc (Nw, Tarja si Within Temptation). In rest mai are sora'mea cu green day si coldplay si unul cu Evanescence care sta de secole acolo, e de cand ii placea ei Ev. Laughing O, da, si mai am unul cu Robert Pattinson pus tot de sora'mea ca cica "e bun" Laughing .
Cu Tarja, in afara de poster, mai am niste poze decupate dintr-o revista agatate de harta de deasupra biroului meu (nu merita sa fac poze pentru ele).
LadyMoon
LadyMoon
Coolest User

Number of posts : 894
Age : 28
Location : Pretutindeni
Registration date : 2009-05-31

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Rain Sun Oct 11, 2009 8:08 pm

Eu am unul cu Paramore care imi place desi nu prea dau invant dupa Paramorein general....si pur si simplu ador posterul cu NW din Popcorn, poza e chiar faina boogie
Rain
Rain
Minor Heaven

Number of posts : 816
Age : 29
Location : Over the hills and far away
Registration date : 2009-08-06

http://solemnhour.deviantart.com/

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Suomi_Rocks Sun Oct 11, 2009 8:50 pm

Hmm.. desi am destul de multe postere, nici eu nu ma "mandresc" decat cu: posterul cu Tarja, megaposterul cu Nightwish, posterele cu The Rasmus si Metallica. Celelalte or sa dispara destul de curand. scratch

Ah, si inca o chestie... cat de paranoica pot sa fiu incat sa am 3 postere cu Tarja (da, identice, cele din Popcorn) si sa nu lipesc niciunul, gandindu-ma ca poate o sa imi schimb mobila sau usa. Shocked Laughing
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by roxana_enache Mon Oct 12, 2009 9:54 am

Pai am vreo 4 postere cu Tarja si Nw...ft multe poze... am vreo 3 tricouri cu Nw si un hanorac si 2 tricouri cu Tarja (e pe drum si al 3lea)... Mai am dvd-uri si toata discografia Nw pe cd-uri... Extended edition de la Tarja... Aaa... si un pandantiv cu Nw. Razz
roxana_enache
roxana_enache
Our Great Divide

Number of posts : 543
Age : 34
Location : Bucharest, Romania
Registration date : 2009-09-07

http://mademoisellesauvage.deviantart.com

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Suomi_Rocks Mon Oct 12, 2009 1:07 pm

Eu am un poster cu Tarja, un megaposter cu Nightwish (dar am vorbit cu o prietena din Hunedoara si a zis ca imi mai trimite unul What a Face ), aproape toata discografia Nightwish (imi lipsesc Once si CC -de DPP cred ca pot sa ma lipsesc- , ca nu le-am mai gasit pe Bestial, dar cred ca o sa mi le comand de pe site-ul oficial), dvd-ul End of an Era, My Winter Storm (si in curand imi comand si editia extinsa), doua tricouri cu Tarja (iar odata cu editia extinsa a MWS imi mai comand doua), doua cu Nightwish, o insigna cu Nightwish... si chestii decupate de prin reviste. Mr. Green
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by roxana_enache Tue Oct 13, 2009 9:54 am

Tricourile cu Tarja ti le comanzi de pe site-ul oficial, nu? Eu de acolo am 2, iar pe celalalt l-am comandat de aici. Very Happy
Si eu mai vreau sa imi comand vreo 3 de pe site-ul oficial, le-am pus la wishlist. :love: Singurul lucru care ma enerveaza la shop e ca nu poti plati cu cartea de credit... iar ca sa iti trimita comanda in romania platesti 25 euro...

Aaa... si mai am stickere cu Nw... Razz
roxana_enache
roxana_enache
Our Great Divide

Number of posts : 543
Age : 34
Location : Bucharest, Romania
Registration date : 2009-09-07

http://mademoisellesauvage.deviantart.com

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Magnolia Tue Oct 13, 2009 7:26 pm

Pai, eu chiar ieri am terminat un proiect despre Tarja, cu poze, informatii si tot tacamul, imens pe care l-am lipit pe perete sub Megaposterul cu NW si posterul cu Manowar. Laughing Sunt foarte mandra de proiect.
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Suomi_Rocks Tue Oct 13, 2009 7:31 pm

Magnolia wrote:Pai, eu chiar ieri am terminat un proiect despre Tarja, cu poze, informatii si tot tacamul, imens pe care l-am lipit pe perete sub Megaposterul cu NW si posterul cu Manowar. Laughing Sunt foarte mandra de proiect.
Suna bine. :love: O poza, ceva? eyelashes
Suomi_Rocks
Suomi_Rocks
Most Helpful / Friendly

Number of posts : 1827
Age : 29
Location : Alexandria
Registration date : 2009-03-03

http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=1

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Magnolia Tue Oct 13, 2009 7:33 pm

Hmm, voi incerca sa fac o poza maine, si o sa o pun. E pe o foaie mai mare ca A3! Shocked

Si am doar un tricou cu NW Rock on! (bineinteles cu tarja) si unul cu Manowar de la unchiu-meu.... Band


A doua intrebare: Unde pot gasi my Winterstorm? Caci, eu cred ca sunt singura care nu il are. Shocked Am ceva meldoii de pe el, dar il vreau. Si nu p[ot sa il iau de pe net, iar la MEdia Galaxy nu este... Sad
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Rain Tue Oct 13, 2009 9:35 pm

Hmm chiar nu stiu ce sa zic despre MSW....cam greu sa-l mai gasesti acum pentru ca a trecut cam mult de cand a aparut...eu l-am gasit la Diverta(nu poat exprima in cuvinte ce am simtit cand l-am vazut acolo) dar nu l-am mai vazut de atunci...cred ca sa-l comanzi de pe site-ul oficial ar cam fi singura solutuie
Rain
Rain
Minor Heaven

Number of posts : 816
Age : 29
Location : Over the hills and far away
Registration date : 2009-08-06

http://solemnhour.deviantart.com/

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by roxana_enache Wed Oct 14, 2009 10:12 am

Da, deci la diverta nu mai e... ca m-am uitat eu... astia de la diverta nu au mai nimic... ma si enerveaza. Razz am vrut sa imi cumpar editia aia cu DVD-ul... da, si eu zic ca cel mai bine il comanzi de pe site-ul oficial... sau de pe bestial.ro... eu tocmai mi-am comandat un dvd de la ei. Am vazut ca au si MWS. Very Happy
roxana_enache
roxana_enache
Our Great Divide

Number of posts : 543
Age : 34
Location : Bucharest, Romania
Registration date : 2009-09-07

http://mademoisellesauvage.deviantart.com

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Magnolia Mon Oct 19, 2009 8:17 pm

Dap, ar fi o idee, dar nu prea stiu cum vor vedea ai mei asta Rolling Eyes Voi incerca sa ii conving. Mama e oricum foarte fericita ca ascult Tarja, si nu Britney Spears sau Hannah Montana. Laughing Si ei ii place Tarja, dar pentru concertele ei de opera. Smile
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by LadyMoon Mon Oct 19, 2009 9:25 pm

Heeeyyyyy, mie imi place Hannah Montana. Laughing Laughing Glumesc, nu imi plac melodiile ei, dar ma mai uitam la serial pe jetix. Laughing
De ce nu ar intelege parintii tai? Si eu vreau sa-mi comand un tricou cu Tarja (momentan mi-e prea lene sa trimit un mail Laughing ). Cred ca trebuie sa ti-l comanzi pe numele unui parinte ca tu nu ai buletin, dar nu vad problema. Si eu i-am zis mamei ca vreau sa-mi comand si ea mi-a spus ca n-am decat, numai ca nu mi-l plateste. Laughing
LadyMoon
LadyMoon
Coolest User

Number of posts : 894
Age : 28
Location : Pretutindeni
Registration date : 2009-05-31

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by roxana_enache Mon Oct 19, 2009 9:44 pm

LadyMoon wrote:Heeeyyyyy, mie imi place Hannah Montana. Laughing Laughing Glumesc, nu imi plac melodiile ei, dar ma mai uitam la serial pe jetix. Laughing
De ce nu ar intelege parintii tai? Si eu vreau sa-mi comand un tricou cu Tarja (momentan mi-e prea lene sa trimit un mail Laughing ). Cred ca trebuie sa ti-l comanzi pe numele unui parinte ca tu nu ai buletin, dar nu vad problema. Si eu i-am zis mamei ca vreau sa-mi comand si ea mi-a spus ca n-am decat, numai ca nu mi-l plateste. Laughing

Am comandat si eu! E super frumos, azi l-am luat de la posta. Very Happy Pe cel cu enough! Very Happy


Last edited by roxana_enache on Mon Oct 19, 2009 10:18 pm; edited 1 time in total
roxana_enache
roxana_enache
Our Great Divide

Number of posts : 543
Age : 34
Location : Bucharest, Romania
Registration date : 2009-09-07

http://mademoisellesauvage.deviantart.com

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by LadyMoon Mon Oct 19, 2009 10:11 pm

Eu cred ca il iau pe cel cu Ice Queen. Razz
Il iau masura M, nu?
LadyMoon
LadyMoon
Coolest User

Number of posts : 894
Age : 28
Location : Pretutindeni
Registration date : 2009-05-31

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by roxana_enache Mon Oct 19, 2009 10:17 pm

Eu mi-am luat M si e destul de larg... depinde cum iti place sa fie... Very Happy

P.s. O sa il iau si eu si pe ala, ca e tare. Very Happy
roxana_enache
roxana_enache
Our Great Divide

Number of posts : 543
Age : 34
Location : Bucharest, Romania
Registration date : 2009-09-07

http://mademoisellesauvage.deviantart.com

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by LadyMoon Mon Oct 19, 2009 10:30 pm

Gata mi-am comandat, acum abia astept sa-mi vina.
Roxana, tie cam in cat timp ti-a venit?

Ps: Tocmai i-am zis mamei ca imi comand tricoul si iar a comentat de bani. Laughing Abia astept s-o aud cum comenteaza de tricou cand vine.
LadyMoon
LadyMoon
Coolest User

Number of posts : 894
Age : 28
Location : Pretutindeni
Registration date : 2009-05-31

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Magnolia Sat Oct 31, 2009 7:44 pm

Am gasit o poza cu Tarja!!!! Yeeeey! Rolling Eyes yahoo
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by roxana_enache Sun Nov 01, 2009 1:41 pm

LadyMoon wrote:Gata mi-am comandat, acum abia astept sa-mi vina.
Roxana, tie cam in cat timp ti-a venit?

Ps: Tocmai i-am zis mamei ca imi comand tricoul si iar a comentat de bani. Laughing Abia astept s-o aud cum comenteaza de tricou cand vine.

Cam in 3 zile mi-a venit mandatul postal. Hug
roxana_enache
roxana_enache
Our Great Divide

Number of posts : 543
Age : 34
Location : Bucharest, Romania
Registration date : 2009-09-07

http://mademoisellesauvage.deviantart.com

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Magnolia Sun Nov 01, 2009 1:58 pm

Mi-ar placea si mie sa m-il comand. scratch Oare ma lasa ai mei? Tineti-mi pummnii!!! drunken
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Rain Sun Nov 01, 2009 2:50 pm

O sa-ti tinem. Oricum pe mine nu cred ca m-ar lasa. Sad
Rain
Rain
Minor Heaven

Number of posts : 816
Age : 29
Location : Over the hills and far away
Registration date : 2009-08-06

http://solemnhour.deviantart.com/

Back to top Go down

Colectii (CD-uri, postere, tricouri..) - Page 2 Empty Re: Colectii (CD-uri, postere, tricouri..)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum