Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niche Records

+2
MissSwan
Unia
6 posters

Go down

Niche Records Empty Niche Records

Post by Unia Tue May 25, 2010 4:02 pm

Cu scopul de a promova muzica muzica de calitate pe suport original, membrii Winter Storm România vor avea începând de azi, 10% discount pentru orice produs Tarja și/sau Nightwish cumpărat de pe www.nicherecords.ro

Momentan în stoc sunt CD-uri Tarja și Nightwish:

http://www.nicherecords.ro/artist/turunen,-tarja/1828/
http://www.nicherecords.ro/artist.php?id=925&filter=&sort=&filter2=&filter3=&sortare=&sortare2=1

Se pot aduce și tricouri, la prețul de 96 lei (-10%) și biografia oficială, Once Upon A Nightwish la prețul de 149 lei (-10%) dacă este cineva interesat.

Important: Când faceți comanda, nu uitați să menționați faptul că sunteți membri ai fanclubului pentru a primi discountul.
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Niche Records Empty Re: Niche Records

Post by Unia Tue May 25, 2010 6:24 pm

^Hmm cred că poți comanda și tu, depinde dacă ei pot trimite și acolo, dar cred că e ok.
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Niche Records Empty Re: Niche Records

Post by MissSwan Tue May 25, 2010 6:37 pm

Din ce scrie la ei pe site: http://www.nicherecords.ro/livrare.html , livrarile se fac doar pe teritoriul Romaniei.
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Niche Records Empty Re: Niche Records

Post by ambrozi Tue May 25, 2010 11:28 pm

pfff, nu e corect..dc nu mai in romania? comm'on.... atunci renunt la idee complet. Nu inteleg de ce nu fac si livrari in afara.....chiar nu inteleg
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Niche Records Empty Re: Niche Records

Post by alx_bancila Wed May 26, 2010 8:47 am

Salutare! O sa ne interesam de conditiile livrarii in Republica Moldova si in EU si o sa postez pe forum rezultatele cum le-am obtinut.
Iar valabilitatea ofertei este permanenta pentru membri. Nicherecords.ro

alx_bancila
I Walk Alone

Number of posts : 2
Registration date : 2010-05-22

Back to top Go down

Niche Records Empty Re: Niche Records

Post by hartia Wed May 26, 2010 9:32 am

good things happen to humanity Peace
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 33
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Niche Records Empty Costuri livrare prin posta in Rep. Moldova & UE

Post by alx_bancila Tue Jun 08, 2010 10:23 pm

Am ajuns si pe la posta sa intreb cum sta treaba cu livrarea in Rep. Moldova si in UE. Din ce am inteles, coletele pana in 2 kg se incadreaza la corespondenta, iar ca si tarife gasiti aici: http://www.posta-romana.ro/services/tarrif/scrisori-carti-postale_85/corespondenta-interna-cu-ramburs_17.
Un cd cu booklet de 12 foi cantareste aprox 110gr la care se mai adauga ambalajul (a carui greutate cred ca depinde mult de starea de spirit a angajatului postei care il primeste spre livrare... pachetul trebuie ambalat cu cine stie ce hartie, legat cu 100m de sfoara cu "n" noduri marinaresti, etc...) Pana nu facem o astfel de livrare nu pot sa risc sa estimez cat costa livrarea nici macar pentru 1 cd, fiindca se pare ca la fiecare cotitura mai apare cate un tarif, un procent, ceva semi-ascuns care mareste pretul.
Si pentru noi si pentru cei din Rep. Moldova cea mai buna si simpla solutie este sa roage un prieten care mai are drum prin Bucuresti (sau oriunde in tara) sa faca tranzactia in locul lor. In situatia in discutie posta nu cred ca merita banii si timpul acordat.
Cat despre livrari in alte tari ale UE daca scadem discount-ul acordat de noi si adaugam transport + nervii aferenti (daca bagam posta la mijloc) rezulta ca este mult mai simplu ca fiecare sa-si cumpere cd/dvd-ul din tara in care se afla.

alx_bancila
I Walk Alone

Number of posts : 2
Registration date : 2010-05-22

Back to top Go down

Niche Records Empty Re: Niche Records

Post by hartia Wed Jun 09, 2010 8:40 am

^ legat de transporturile in ue: mi-am comandat un cd acum cateva saptamani, si m-a costat cu totul 23 de euro. bine, banii i-am trimis prin paypal, ca bancile astea cer niste comisioane fomidabile. cu totul, ar fi trebuit sa trimit in jur de 100 euro, din care, 80 ii pastra banca fighting
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 33
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Niche Records Empty saluatare

Post by catalin Mon Dec 20, 2010 10:17 am

Pe cand un DVD cu un concert al lui Tarja? Multumesc
catalin
catalin
I Walk Alone

Number of posts : 8
Age : 55
Location : Timisoara- Romania
Registration date : 2009-05-02

Back to top Go down

Niche Records Empty Re: Niche Records

Post by Unia Wed Dec 22, 2010 3:31 pm

Sa speram ca va fi si pe Niche Records atunci cand se va lansa primul DVD.
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Niche Records Empty Re: Niche Records

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum