Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filme care urmeaza sa fie lansate

+14
doulfe
diana17rock
victor_uzum
Rain
kuolema
hartia
Suomi_Rocks
Magnolia
roxana_enache
october27
ambrozi
Kinga
MissSwan
Unia
18 posters

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by hartia Fri Apr 02, 2010 1:46 pm

@ lavi: abia astept sa vad "shrek forever after" bounce
nota personala: ar trebui sa mai reduc desenele animate confused2
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 34
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by kuolema Fri Apr 02, 2010 7:52 pm

cine reduce desenele???...nu!!!...sunt super tari cred ca si la 80 de ani o sa ma uit la ele Very Happy
kuolema
kuolema
Most Interesting

Number of posts : 1044
Age : 34
Location : Timisoara/Caransebes
Registration date : 2009-08-14

http://13blizzards.blogspot.com/

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Magnolia Sat Apr 03, 2010 8:52 am

^Sunt total de acord. Very Happy De-abia astept Shrek. bounce
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by ambrozi Wed Apr 07, 2010 9:54 pm

I love you Philip Morris cu Jim Carrey.. Genial filmul
ambrozi
ambrozi
Poison

Number of posts : 489
Age : 36
Location : in the midle of deamons war
Registration date : 2009-04-18

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by kuolema Thu Apr 08, 2010 9:00 am

In filmul "The Runaways" este vorba despre viata si cariera muzicala a consacratei cantarete de rock, Joan Jett. In acelasi timp, in film este vorba si despre cariera primei trupe de rock a Joannei Jett, de la inceputurile trupei, din adolescenta, pana la destramarea acesteia datorita deceptiei legate de cariera de muzician. Filmul este o drama muzicala avand drept cadru anii '70. Cantareata Joan Jett, desi nu apare in film, se implica in acesta din spatele camerelor de filmat, instruindu-i pe actori, in special pe protagonista. In plus Joan va fi prezenta prin melodiile sale de pe coloana sonora. Filmului i se prevede deja un succes memorabil datorita subiectului sau dar si datorita actorilor din distributie.



desi de ata de lansare a fost in 19martie nu am ajuns inca sa-l vad dar pare destul de dragut.
kuolema
kuolema
Most Interesting

Number of posts : 1044
Age : 34
Location : Timisoara/Caransebes
Registration date : 2009-08-14

http://13blizzards.blogspot.com/

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by hartia Thu Apr 08, 2010 10:07 am

^ i'm so going to see it bounce
hartia
hartia
Most Fun

Number of posts : 1849
Age : 34
Location : Klausenburg
Registration date : 2009-04-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by victor_uzum Tue May 18, 2010 1:14 pm

Marilyn Manson va juca alături de logodnica sa, Evan Rachel Wood, în filmul horror "Splatter Sisters"

"Splatter Sisters" este numele unui film horror care îi va avea în distribuţie pe cântăreţul Marilyn Manson şi pe logodnica acestuia, actriţa Evan Rachel Wood, transmite Mediafax care citează site-ul nme.com.

Subiectul peliculei "Splatter Sisters" este exploatarea sexuală, inspirată din filmele horror clasice ale anilor '80. Producţia este prima parte dintr-o franciză de filme horror.

Regizorul filmului este David Gordon Green, producătorul celui mai recent film al lui Oliver Stone, "Wall Street: Money Never Sleeps". Green a prezentat proiectul la Festivalul de Film de la Cannes.

"Este un rol pentru care Marilyn Manson este alegerea ideală, iar Evan Rachel Wood aduce o gravitate dramatică, nu am nicio îndoială că acest film va duce genul horror la un nou nivel", a declarat Green.

Marilyn Manson, în vârstă de 41 de ani, s-a logodit în ianuarie cu actriţa Evan Rachel Wood.


Tarja You'll NEVER Walk Alone!...
victor_uzum
victor_uzum
Calling Grace

Number of posts : 913
Age : 44
Location : Bucharest
Registration date : 2008-12-08

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by kuolema Mon Jun 07, 2010 11:21 am

A must see movie Very Happy ... imi place mult trailer-ul la filmu asta sper sa fie super Very Happy bounce
Season of the Witch
Nicolas Cage este un cavaler din Evul Mediu în acest thriller supranatural care îşi aruncă eroul într-o luptă împotriva unei vrăjitoare cu puteri nebănuite. Cu credinţa zdruncinată de anii de lupte şi războaie, Behmen (Cage) se întoarce în ţinuturile natale pe care le descoperă pustiite de ciumă. Cavalerul primeşte însărcinarea de la un cardinal să o ducă pe tânăra bănuită de vrăjitorie (şi deci presupusa sursă a epidemiei) la o mănăstire pentru a fi judecată. Drumul le va arăta cavalerului şi însoţitorilor săi că forţele întunecate nu au margini...

Ecstatic
kuolema
kuolema
Most Interesting

Number of posts : 1044
Age : 34
Location : Timisoara/Caransebes
Registration date : 2009-08-14

http://13blizzards.blogspot.com/

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by kuolema Sat Jun 12, 2010 4:50 pm

jump e filmul meu preferat si actrita mea preferata jump si e si in 3D jump
Resident Evil 4: Afterlife


Si aste par interesant :

Solomon Kane


Prince of Persia: The Sands of Time


si pt cei ce prefera desenele :

Alpha and Omega


LEGEND OF THE GUARDIANS


si binenteles inca o parte a unui film indragit din copilarie Very Happy
Predators
kuolema
kuolema
Most Interesting

Number of posts : 1044
Age : 34
Location : Timisoara/Caransebes
Registration date : 2009-08-14

http://13blizzards.blogspot.com/

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Unia Tue Dec 14, 2010 7:41 pm



jump
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by kuolema Tue Dec 14, 2010 8:32 pm

jump ura Very Happy
kuolema
kuolema
Most Interesting

Number of posts : 1044
Age : 34
Location : Timisoara/Caransebes
Registration date : 2009-08-14

http://13blizzards.blogspot.com/

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Kinga Tue Dec 14, 2010 8:33 pm

Yey, abia astept! Mr. Green
Acum cativa ani am fost obsedata si de aceste filme. Razz
Acelasi lucru as putea spune si despre Harry Potter. E tare in ca in peroada asta apar continuarile filmelor care imi placeau asa mult. bounce

Kinga
My Winter Storm

Number of posts : 1358
Age : 30
Location : Transilvania
Registration date : 2008-11-29

http://winterstormhungary.webs.com/

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by MissSwan Tue Dec 14, 2010 8:57 pm

Si eu de-abia astept PotC4! Very Happy Pana atunci, vreau sa vad The Tourist, tot cu Johnny Depp. Si Black Swan cu Natalie Portman!
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty ...

Post by Chiticot Mon Mar 14, 2011 9:13 am

@MissSwan: Pentru ca observ ca iti place Richard Armitage, cum ti se va parea in rol de pitic/gnom (dwarf)?
Chiticot
Chiticot
Sing For Me

Number of posts : 261
Age : 45
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-11-28

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by MissSwan Mon Mar 14, 2011 12:29 pm

Very Happy Cred ca o sa fie fabulos! Ca talent sunt tare fericita ca l-au ales pt ca merita de multa vreme un rol important intr-un film de magnitudinea asta (si o sa mai fie si in Captain America anul asta :love:). Ca look cred ca vom avea totusi ceva usor diferit de Gimli din LotR. Interest O sg chestie are in comun cu John Rhys-Davies, sunt amandoi f inalti! :rofl:
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Chiticot Mon Mar 14, 2011 1:16 pm

Cu siguranta va fi diferit de Gimli, mai ales ca Thorin este mult mai in varsta. Si, la urma urmei, este rege.

Oricum, de-abia astept sa vad fotografii cu actorii din "Hobbitul" intrati in pielea personajelor. Si evident, abia astept sa vad filmele, dar pana atunci mai e foarte mult.
Chiticot
Chiticot
Sing For Me

Number of posts : 261
Age : 45
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-11-28

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by MissSwan Mon Mar 14, 2011 1:30 pm

Si eu abia astept, o sa treaca repede timpul oricum. Smile Cateva poze de la prima conferinta de presa din februarie. Sunt f incantata si de prezenta lui Aidan Turner in filme. :love:

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 5HOBBITFilme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 3HOBBITFilme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Martin-freeman-hobbit-presser_reuters_600Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 RahobbitFilme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 610x
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Chiticot Mon Mar 14, 2011 6:21 pm

Am vazut imagini de la conferinta de presa pe theonerig.net

Pana la inceperea filmarilor mai sunt 6 zile si 14 ore. bounce
Chiticot
Chiticot
Sing For Me

Number of posts : 261
Age : 45
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-11-28

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Unia Mon Mar 14, 2011 7:07 pm

Nu era data lansarii decembrie 2011? Din ce stiam eu prima parte era in dec 2011 si a doua in dec 2012 (pe IMDB scrie ca prima e in 2012). Poate imi amintesc gresit, dar eram asa sigura ca nu mai avem mult de asteptat. Sad
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by MissSwan Mon Mar 14, 2011 7:55 pm

2011 trebuia sa fie cand era inca vba sa regizeze Guillermo del Toro din cate imi amintesc. Apoi a preluat Peter Jackson proiectul si s-a decalat cu un an.
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Unia Mon Mar 14, 2011 8:15 pm

Aaaa, parca imi amintesc ceva despre asta. scratch Dar pentru schimbarea aia cred ca merita sa asteptam un an in plus. Very Happy
Unia
Unia
Admin

Number of posts : 2952
Age : 33
Location : Finland
Registration date : 2008-11-25

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by MissSwan Fri Mar 25, 2011 1:14 am



happy3
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by MissSwan Wed Apr 27, 2011 9:13 am

Am rezervat bilete la PotC pe 18 mai!!! De-abia astept!!! jump
MissSwan
MissSwan
Best Post Content

Number of posts : 1654
Age : 37
Location : Sweden
Registration date : 2008-11-30

http://myspace.com/miss_swan_

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Chiticot Fri Jul 08, 2011 11:45 am

De Poirot, Miss Marple si Midsomer Murders nici nu mai discutam. Inspector Lewis e in genul lui Midsomer Murders.
In ceea ce-l priveste pe Poirot, am citit un interviu al lui David Suchet in care spunea ca va filma si ultimele trei carti, dar nu se stie sigur cand va incepe.

Si pentru ca tot ai adus vorba de Hobbitul, acum doua zile a aparut prima fotografie cu pitici (primii trei dintr-un total de 13) http://www-images.theonering.org/torwp/wp-content/uploads/2011/07/Dori-Nori-and-Ori.jpg

De-abia astept si restul bounce
Chiticot
Chiticot
Sing For Me

Number of posts : 261
Age : 45
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-11-28

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Magnolia Fri Jul 08, 2011 1:33 pm

Chiticot wrote:De Poirot, Miss Marple si Midsomer Murders nici nu mai discutam. Inspector Lewis e in genul lui Midsomer Murders.
In ceea ce-l priveste pe Poirot, am citit un interviu al lui David Suchet in care spunea ca va filma si ultimele trei carti, dar nu se stie sigur cand va incepe.

Si pentru ca tot ai adus vorba de Hobbitul, acum doua zile a aparut prima fotografie cu pitici (primii trei dintr-un total de 13) http://www-images.theonering.org/torwp/wp-content/uploads/2011/07/Dori-Nori-and-Ori.jpg

De-abia astept si restul bounce
Arata bine piticii. De abia astept sa mai vad. Yay
Magnolia
Magnolia
Funniest User

Number of posts : 1744
Age : 27
Location : Romania: Sibiu
Registration date : 2009-09-15

Back to top Go down

Filme care urmeaza sa fie lansate - Page 3 Empty Re: Filme care urmeaza sa fie lansate

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum