Winter Storm Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni?

+41
alex1982
Sahistul
suzy.horror
FairyLady
dudu666
OceanSoul
victor_uzum
EnsimmainenEnkeli
SnakeCris
Magnolia
roxana_enache
kuolema
nikolaus
Rain
LittlePhoenix
Midnight.shadow
oana17a
rockthepeople
LadyMoon
okadooir
Winter Storm
hartia
Suomi_Rocks
Black_Kitty
Chiticot
NothingTheKiD
Morphine
maria96
diana17rock
Argo
Sorana
Mugur de fluier
Annah
~SweetLittleWords~
stefan_mihalea
Syrius
ambrozi
MissSwan
Unia
Kinga
Nightwish Tarja
45 posters

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Se va intoarce Tarja in Nightwish?

Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_lcap23%Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_rcap 23% 
[ 13 ]
Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_lcap26%Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_rcap 26% 
[ 15 ]
Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_lcap21%Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_rcap 21% 
[ 12 ]
Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_lcap2%Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_lcap16%Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_rcap 16% 
[ 9 ]
Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_lcap11%Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_lcap1%Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Total Votes : 57
 
 

Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Empty Re: Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni?

Post by Sahistul Tue Aug 16, 2011 2:26 pm

Eu as vrea sa fac rost de DVD-ul cu End of An Era....
Sahistul
Sahistul
Oasis

Number of posts : 386
Location : Bucuresti
Registration date : 2011-07-16

Back to top Go down

Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Empty Re: Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni?

Post by suzy.horror Tue Aug 16, 2011 2:32 pm

cred ca il gasesti pe filelist, asta daca ai cont
suzy.horror
suzy.horror
I Walk Alone

Number of posts : 9
Age : 29
Location : Ploiesti
Registration date : 2011-08-16

Back to top Go down

Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Empty Re: Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni?

Post by alex1982 Sat Aug 20, 2011 6:11 pm

Despartirea Tarjei de Nightwish cred ca este definitiva, chiar nu vad cum ar putea sa se mai reuneasca tinand cont de conditiile in care s-au despartit si de felul cum au evoluat atat ea, cat si fosta ei trupa.

alex1982
I Walk Alone

Number of posts : 5
Registration date : 2011-08-19

Back to top Go down

Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Empty Re: Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni?

Post by MaraTurunen Sat Aug 20, 2011 7:48 pm

Sahistul wrote:Eu as vrea sa fac rost de DVD-ul cu End of An Era....

daca'l vrei pe PC,il am eu in 2 parti
MaraTurunen
MaraTurunen
Poison

Number of posts : 427
Age : 30
Location : ploiesti
Registration date : 2010-10-07

Back to top Go down

Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Empty Re: Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni?

Post by Sahistul Sat Aug 20, 2011 9:38 pm

Vorbim, mersic Razz
Sahistul
Sahistul
Oasis

Number of posts : 386
Location : Bucuresti
Registration date : 2011-07-16

Back to top Go down

Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Empty Re: Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni?

Post by nightrose Wed Jan 04, 2012 6:13 pm

Imi doresc asta din tot sufletul si inca sper sa se reuneasca si sa ajung la un concert de al lor(visez de atata timp)....cred ca ar fi genial...nu mi-ar mai trebui nimic...sa vad Nightwish impreuna cu Tarja ar fi una din dorintele mele...si sper sa mi se implineasca Microphone
nightrose
nightrose
The Reign

Number of posts : 30
Age : 29
Location : Brasov
Registration date : 2010-12-17

Back to top Go down

Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Empty Re: Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni?

Post by wiplex Thu Jan 05, 2012 7:49 pm

tuturor le-ar place sa ii vada din nou inpreuna,dar nu cred ca se vor reuni ca trupa

wiplex
I Walk Alone

Number of posts : 5
Registration date : 2012-01-05

Back to top Go down

Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Empty Re: Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni?

Post by Chagrin Thu Jan 05, 2012 10:03 pm

Poate se vor reuni la batranete pentru un ultim turneu Crying1
Chagrin
Chagrin
Boy And The Ghost

Number of posts : 188
Age : 33
Location : in the sheltering shade of the forest...
Registration date : 2011-10-14

Back to top Go down

Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Empty Re: Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni?

Post by nightrose Fri Jan 06, 2012 11:53 am

Si la batranete ar fi bine sa se reuneasca decat niciodata!
Nightwish
nightrose
nightrose
The Reign

Number of posts : 30
Age : 29
Location : Brasov
Registration date : 2010-12-17

Back to top Go down

Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni? - Page 7 Empty Re: Despartirea Tarjei de Nightwish. Mai spera cineva ca se vor reuni?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum